هم اکنون عضو کانال تلگرام بازخبر شوید
کشف پرونده اخلال در نظام اقتصادی/فروش سیمان های تاریخ مصرف گذشته در هرمزگان سازماندهی اکیپ‌های ردیابی و مبارزه با ملخ‌های صحرایی در هرمزگان قشم به جمع تولیدکنندگان تجهیزات پیشرفته مبارزه با کرونا پیوست بندرعباس همچنان در وضعیت قرمز کرونایی/چهار مرکز تشخیص کرونا آماده تست گیری

۳۰ هزار بسته مواد بهداشتی در هرمزگان توزیع شد

۳۰ هزار بسته مواد بهداشتی توسط ستاد احسان وابسته به ستاد اجرایی فرمان امام در مناطق محروم استان هرمزگان توزیع شد.

بازخبر/مدیرکل ستاد اجرایی فرمان امام هرمزگان در تشریح این خبر گفت: این بسته‌ها شامل ماسک و ژل ضد عفونی دست به ارزش ۹۰۰ میلیون تومان است.

منوچهر دانشمند افزود: ۲۱ سری جهیزیه کامل شامل ۱۲ قلم اساسی زندگی از جمله یخچال، گاز، تلویزیون، جاروبرقی، فرش و پتو نیز بین زوج‌های جوان نیازمند سراسر استان توزیع شد.

وی با بیان اینکه ارزش هرسری جهیزیه، ۷۰ میلیون تومان است که در مجموع برای این اقدام یک میلیارد و ۴۷۰ میلیون تومان هزینه شده است، تصریح کرد:مردم به توصیه‌های بهداشتی کارشناسان عمل کنند و از رفت و آمدهای غیرضروری خودداری کنند.

مدیرکل ستاد اجرایی فرمان امام هرمزگان ضمن قدردانی از حمایت های نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان برای توزیع مواد بهداشتی بین نیازمندان استان خاطرنشان کرد: مردم نذرهای خود را به سوی نذر سلامت سوق دهند.

پسندیدم(0)نپسندیدم(0)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.