هم اکنون عضو کانال تلگرام بازخبر شوید
اختتامیه جشنواره موسیقی کیش اسفند برگزار می شود/انتخاب گروه های حرکات آیینی حریفان شهرداری بندرعباس در لیگ دسته دوم فوتبال کشور مشخص شدند واردات گوشت لاشه قرمز با مجوز جهاد کشاورزی هرمزگان صورت می گیرد کشف ۲۹۰۰ لیتر ماده شیمیایی پیش ساز مواد مخدر و روانگردان در هرمزگان

سی و دومین جشنواره تئاتر استان هرمزگان آغاز به کار کرد

رئیس انجمن هنرهای نمایشی استان هرمزگان از آغاز به کار سی و دومین جشنواره تئاتر استان هرمزگان خبر داد.

بازخبر/ حسین کریمی  با اشاره به اینکه در این جشنواره ۶ گروه نمایشی از شهرستان‌های بندرعباس، میناب و حاجی آباد شرکت دارند، تصریح کرد: نمایش‌ها در دو نوبت صبح ساعت ۱۱ و عصر ساعت ۱۸ در پلاتو آفتاب در بندرعباس اجرا می‌شود.

وی با اشاره به اینکه همه نکات بهداشتی در این جشنواره رعایت می‌شود و بدون حضور تماشاگر است و فقط عوامل اجرایی نمایش‌ها در سالن حضور دارند، اظهار کرد: علاقه مندان می‌توانند نمایش‌های این جشنواره را به صورت زنده در پایگاه اینترنتی به نشانی hrnamayesh.ir ببینند.

کریمی اضافه کرد: پنج داور در این جشنواره حضور دارند و نمایش‌ها را ارزیابی می‌کنند و پس از ارزیابی داورها دو تئاتر، به جشنواره بین المللی تئاتر فجر راه می‌یابد.

رئیس انجمن هنرهای نمایشی استان هرمزگان با بیان اینکه این جشنواره تا ۲۸ آبان ادامه دارد و و در ۲۹ آبان مراسم پایانی برگزار می‌شود، عنوان کرد: تمامی نمایش‌ها در پلاتو آفتاب بندرعباس اجرا می‌شود.

پسندیدم(0)نپسندیدم(0)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.