هم اکنون عضو کانال تلگرام بازخبر شوید
کشف پرونده اخلال در نظام اقتصادی/فروش سیمان های تاریخ مصرف گذشته در هرمزگان سازماندهی اکیپ‌های ردیابی و مبارزه با ملخ‌های صحرایی در هرمزگان قشم به جمع تولیدکنندگان تجهیزات پیشرفته مبارزه با کرونا پیوست بندرعباس همچنان در وضعیت قرمز کرونایی/چهار مرکز تشخیص کرونا آماده تست گیری
فرماندار شهرستان بندرعباس:

فعالیت دستفروشان در خیابان حافظ بندرعباس ممنوع است

فرماندار شهرستان بندرعباس گفت: باید همچنان از فعالیت دستفروشان در خیابان حافظ خودداری شود و آن‌ها را به سمت مغازه ها سوق داد تا در آنجا به فعالیت خود ادامه دهند و دستفروشی برای اتباع بیگانه ممنوع است.

بازخبر  عزیزاله کناری صبح امروز(۲۶ آبان ماه) در جلسه ستاد مدیریت بیماری کرونا شهرستان بندرعباس، افزود: در سطح شهرستان بندرعباس ۱۸۵۰۰ واحد صنفی داریم و ۴۱ اتحادیه که از این ۱۸۵۰۰ واحد صنفی ۴۹۰۰ صنف جز گروههای ۲و۳و۴ اعمال محدودیت های کاهش زمانی هستند و ۱۳۶۰۰ صنف جز گروه ۱ که با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی فعالیت دارند و مجموعه بازار بندرعباس از ابتدای شیوع بیماری کرونا همکاری لازم را با ستاد مدیریت بیماری کرونا داشته و انتظار می رود همچنان این همکاری تداوم داشته باشد.

وی اضافه کرد کلیه مجتمع های بازاری سیستم پیجر آنها فعال باشد و مرتب هشدارهای بهداشتی خصوصا در ساعات شلوغی را اعلام کنند تا مردم از تجمع در مجتمع ها خودداری و از ماسک استفاده کنند و بطور مکرر از ساعت ۱۷ بعدظهر اعلام کنند که بازار از ساعت ۱۸ تعطیل می شود تا مردم بازار را ترک و به سمت منازل خود حرکت کنند و همچنین در بازار و مجتمع ها خصوصا بازار قدیم بنرهای اطلاع رسانی نصب شود.

فرماندار شهرستان بندرعباس عنوان کرد: روسای اتحادیه ها موظف هستند زیر مجموعه خود را چه آنهایی که دارای پروانه هستند و چه آنهایی که فاقد پروانه می باشند. در راستای دفاع از حقوق اعضای خود برخوردهای لازم را داشته باشند و راهنمایی و ارشاد کنند تا ضمن رعایت کامل نکات بهداشتی محدودیت اجرا شود و در سواحل و مقابل بازار نیز که محل شلوغی است هلال احمر و آتش نشانی از راس ساعت ۱۷:۳۰ گشت های آنها در حرکت باشد و همچنین در چهارراه نخل ناخدا و خیابان دانشگاه و یک خودرو نیز در ساحل تا هشدار های لازم را به مردم برای رعایت پروتکل های بهداشتی و عدم تجمع داده شود.

این مقام مسئول بیان داشت: ساعات کار دستفرشان بازار ۲۲ بهمن مانند ساعات کار گروههای ۲و۳و۴ است و راس ساعت ۱۸ باید تعطیل شوند و شهرداری نیز نظارت لازم را داشته باشد و بنرهای اطلاع رسانی برای تعطیلی بازار در محوطه آنجا نصب گردد.

فرماندار بندرعباس ضمن تشکر از جمع آوری دستفروشان در خیابان حافظ توسط شهرداری گفت: باید همچنان از فعالیت دستفروشان در این خیابان خودداری شود و آنها را به سمت مغازه ها سوق داد تا در آنجا به فعالیت خود ادامه دهند و دستفروشی برای اتباع بیگانه ممنوع است.

عزیزاله کناری در پایان تصریح کرد: از همشهریان گرامی تقاضا داریم از دید و بازدیدهای فامیلی خوددادری کنند.

پسندیدم(0)نپسندیدم(1)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.