هم اکنون عضو کانال تلگرام بازخبر شوید
مجبورم به عمان بروم/هیچگاه قدر داشته‌های خود را نمی‌دانیم توصیه‌های پژوهشگران دانشگاه “جانز هاپکینز” برای پیشگیری از انتقال کروناویروس سارقان شرکت فولاد هرمزگان دستگیر شدند/کشف ۲۵ تن آهن آلات مسروقه وامدار مردم هستم
استاندار هرمزگان:

رفع مشکلات واحدهای تولیدی هرمزگان در کوتاه ترین زمان انجام می شود

مرکز شبانه‌روزی فوریت های بررسی مشکلات واحدهای تولیدی و طرح‌های سرمایه‌گذاری در استان هرمزگان، با حضور استاندار هرمزگان، افتتاح شد.

بازخبر/  استاندار هرمزگان شب گذشته(هفتم آبان ماه) در آیین افتتاح این مرکز، عنوان کرد: راه اندازی مرکز شبانه‌روزی فوریت های بررسی مشکلات واحدهای تولیدی و طرح‌های سرمایه‌گذاری، بنا به تصمیم وزرای کشور و صنعت، معدن و تجارت و در راستای حمایت فوری و رفع مشکلات واحدهای تولیدی صورت گرفته است.

وی ادامه داد: به محض اعلام مشکلات واحدهای تولیدی در زمینه های مختلف به این مرکز، این مسائل به سرعت و بلافاصله در دستور رسیدگی قرار می‌گیرد.

همتی تصریح کرد: پیگیری و رفع مشکلات واحدهای تولیدی اعلام شده به این مرکز، از طریق بازدید میدانی و در کوتاه ترین زمان ممکن انجام خواهد شد.

استاندار هرمزگان افزود: در شرایط جنگ اقتصادی دشمنان علیه کشورمان و همچنین شیوع ویروس کرونا، این مرکز بستر مناسبی را جهت دسترسی سریع واحدهای تولیدی به دستگاه‌های اجرایی مسئول در حوزه های مختلف فراهم کرده است.

وی بیان کرد: واحدهای تولیدی مسائل خود را به این مرکز منتقل و اعلام کنند تا پشتیبانی لازم از آنها صورت گرفته و به مشکلات آنها سریعا رسیدگی شود.

پسندیدم(0)نپسندیدم(0)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.