هم اکنون عضو کانال تلگرام بازخبر شوید
پرداخت هدیه ازدواج به بیمه شدگان از طریق سامانه خدمات غیرحضوری تامین اجتماعی اعلام نتایج آراء ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی مراکز شهرستان‌های هرمزگان محدودیت تردد شبانه ۲۹ خردادماه در هرمزگان اعمال نشد/نگران پیامک‌ ثبت تخلف نباشید نخستین دوره دریانوردی افسردوم کشتی های اقیانوس پیما در هرمزگان آغاز شد
جهانبخش خبر داد:

برگزاری جشنواره نمادواره‌های شهر خلاق در بندرعباس

معاون برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری بندرعباس از آغاز به کار جشنواره نمادواره‌های شهر خلاق این شهر خبر داد.

بازخبر/    محمد مهدی جهانبخش با اعلام این خبر اظهار کرد: نخستین جشنواره مجازی نمادواره‌های شهر خلاق بندرعباس با هدف معرفی و گسترش بازار صنایع‌دستی و آیین‌های سنتی این شهر ساحلی آغاز شده است.
وی با تشریح جزئیات این جشنواره، افزود: جشنواره نمادواره‌های شهر خلاق بندرعباس از ۳۰ مهرماه جاری آغاز و تا نیمه آبان ماه ادامه دارد که در صورت نیاز تمدید می‌شود.
معاون برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری بندرعباس ادامه داد: هنرمندان و علاقمندان برای شرکت در این جشنواره می‌توانند آثار تجسمی و المان‌های خود را با موضوع صنایع‌دستی و آیین‌های سنتی بندرعباس به دبیرخانه جشنواره واقع در مرکز خلاقیت و فنآوری های نوین شهرداری بندرعباس ارسال کنند.
جهانبخش گفت: علاوه بر این، علاقمندان می‌توانند آثار خود را در حوزه‌های یاد شده، به آدرس پست الکترونیکیinfo@bandarabbas.ir ارسال کرده و برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن‌های ۰۷۶۳۲۲۳۷۱۵۶ و ۰۹۳۸۰۹۸۱۷۹۵ تماس بگیرند.
وی تاکید کرد: طرح‌های ارسالی پس از بررسی در کمیته ارزیابی، برای بهره‌برداری و اجرا به مناطق مدیریت شهری ارسال می‌شود.
معاون برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری بندرعباس همچنین عنوان کرد: به طراحان برتر این جشنواره مجازی، هدایایی ارزشمند اعطا می‌شود.
گفتنی است، شهر بندرعباس از سال گذشته به شبکه جهانی شهرهای خلاق یونسکو در حوزه صنایع‌دستی و آیین‌های سنتی پیوسته است.

پسندیدم(0)نپسندیدم(0)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.