هم اکنون عضو کانال تلگرام بازخبر شوید
پرداخت هدیه ازدواج به بیمه شدگان از طریق سامانه خدمات غیرحضوری تامین اجتماعی اعلام نتایج آراء ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی مراکز شهرستان‌های هرمزگان محدودیت تردد شبانه ۲۹ خردادماه در هرمزگان اعمال نشد/نگران پیامک‌ ثبت تخلف نباشید نخستین دوره دریانوردی افسردوم کشتی های اقیانوس پیما در هرمزگان آغاز شد
نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان:

مردمی‌ساختن اقتصاد و مبارزه بی امان با فساد بهترین راه حل مقابله با تحریم‌هاست

نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان گفت: مردمی‌ساختن اقتصاد و مبارزه بی امان با فساد بهترین راه حل مقابله با تحریم‌ها است

بازخبر/حجت الاسلام والسلمین محمد عبادی زاده ظهر امروز(دوم آبان ماه) در جمع نمازگزاران بندرعباس، افزود:ایستادگی در برابر تحریم‌های دشمنان بر علیه ملت ایران جز با اتکای به ظرفیت‌های داخلی و تحقق اقتصاد مقاومتی میسر نخواهد بود.

وی با بیان این که مردمی‌ساختن اقتصاد و مبارزه بی امان با فساد بهترین راه حل مقابله با تحریم‌ها است، خاطرنشان کرد: رشد بهره‌وری اقتصاد ملی با همت عمومی میسر است و هرجا که مردم به میدان آمده‌اند، ثمرات فراوان آن را شاهد بوده‌ایم.
امام جمعه بندرعباس با تصریح بر این که مشارکت مردم در هر زمینه‌ای منجر به توفیق شده است، عنوان کرد: دشمن با گستراندن دامنه تحریم‌ها و اعمال فشار بر ملت ایران به دنبال رسیدن به مطامع خویش است و از سوی دیگر با جوسازی سیاسی و رسانه‌ای درصدد کامل کردن پازل خود است.
نماینده ولی فقیه در هرمزگان در ادامه با تبریک هفته نیروی انتظامی و گرامیداشت شهدای این نیرو در برقراری امنیت و مقابله همه‌جانبه با باندهای قاچاق و صیانت از اقتدار قانون در جامعه، عنوان کرد: استان هرمزگان در موقعیت ویژه‌ای در کشور قرار دارد اما در مجموع زمینه‌ها شاهد امنیت قابل قبول و مطلوبی در سطح اجتماع هستیم و این نشانه رشادت و مجاهدت نیروی انتظامی است.
وی مقابله مستمر با باندهای قاچاق مواد مخدر در آبهای خلیج فارس را نیز مورد اشاره قرار داد و بیان کرد: مسیر انتقال مواد مخدر به دریا تغییر کرده است اما نیروی انتظامی در قالب یگان‌های مرزبانی خود، اقدامات بسیار موثری را در مبارزه با آنان در دریا در حال انجام دارد که بسیاری از کشفیات در این زمینه نیز حاصل مجاهدت مرزبانی است.
حجت‌الاسلام عبادی‌زاده افزود: همکاری مردم با نیروی انتظامی، کارکردی همه‌جانبه داشته و به حاکمیت قانون در جامعه کمک می‌کند و هرچه این همکاری بیشتر باشد، رفاه و آسایش بیشتری برای مردم بدنبال خواهد داشت.
امام جمعه بندرعباس در ادامه، به رفع تحریم‌های تسلیحاتی کشورمان بر خلاف کارشکنی‌های مستمر آمریکایی‌ها و برخی از کشورهای اروپایی اشاره و عنوان داشت: ایران در ۴۰ سال بعد از انقلاب و بخصوص در سال‌های بعد از دفاع مقدس، هرگز در زمینه رسیدن به توانمندی‌های بزرگ دفاعی متوقف نشد و امروز رشد خیره‌کننده در عرصه دانش دفاعی در حوزه‌های موشکی و پهپادی و تولید انواع جنگ‌افزارهای سبک و سنگین مورد نیاز نیروهای مسلح مدیون خودباوری جوانان ما در این عرصه است.
وی فراهم آمدن فرصت صادرات محصولات دفاعی و همین طور فراهم شدن امکان تبادلات تجهیزاتی برای قوای مسلح کشورمان را زمینه‌ساز تقویت توان نیروهای مسلح کشورمان برشمرد و گفت: غربی‌ها در هر نقطه‌ای که بدنبال محدود کردن ما بودند، ما در همان حوزه با باورمندی به رشد و تعالی رسیده‌ایم.
امام جمعه بندرعباس با اشاره به اهمیت یافتن راه‌حل‌های درونی برای مشکلات، تأکید کرد: هرگز نباید سرنوشت خودمان را به تحولات خارجی گره بزنیم و منتظر رخدادهای خارجی باشیم بلکه دانش و قدرت و توان سرزمینی‌ ما و همراهی مردم می‌تواند راه حل مشکلات باشد.
وی تأکید کرد: برای کشور ما فرقی نخواهد داشت که چه کسی رییس جمهور آینده آمریکا خواهد شد زیرا تجربه به ما نشان داده است که هر رییس جمهوری در آمریکا به دنبال تحقق نیات شیطانی خویش بر علیه ملت‌ها است.
نماینده ولی فقیه در هرمزگان تصریح کرد: امروز در جامعه اسلامی باید به دنبال امت سازی باشیم و فضایی به وجود بیاوریم تا راه را برای اسلام و مسلمانان فراهم و هموار کنیم و در گام دوم انقلاب اسلامی زمینه رقم خوردن اسلام واقعی در حوزه‌های گوناگون بخصوص در حوزه‌های اقتصادی فراهم شود و مردم شاهد جریان یافتن اسلام حقیقی در حوزه‌های اقتصادی نیز باشند.
وی در پایان با اشاره به سفرش به منطقه سیریک، گفت: این منطقه با ظرفیت‌های منحصر و بی‌نظیرش در سواحل مکران با مشکلات آب شرب مواجه است و انتظار آن است که شرکت آب و فاضلاب شهری همتی در این منطقه برای رفع مشکل آب این شهرستان جزم کنند.

پسندیدم(0)نپسندیدم(0)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.