هم اکنون عضو کانال تلگرام بازخبر شوید
مجبورم به عمان بروم/هیچگاه قدر داشته‌های خود را نمی‌دانیم توصیه‌های پژوهشگران دانشگاه “جانز هاپکینز” برای پیشگیری از انتقال کروناویروس سارقان شرکت فولاد هرمزگان دستگیر شدند/کشف ۲۵ تن آهن آلات مسروقه وامدار مردم هستم

دریافت قیمت کالاهای اساسی از سامانه سیاق

معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن وتجارت هرمزگان اعلام کرد: شهروندان برای اطلاع از آخرین قیمت کالاهای اساسی به سامانه سیاق مراجعه کنند.

بازخبر/ محمد عباسی  اظهار کرد: نظر به اهمیت اطلاع رسانی و دسترسی آسان شهروندان به آخرین قیمت از اقلام مصرفی خانوار، سامانه پیامکی و سایت اطلاع رسانی تهیه و قابل بهره برداری توسط شهروندان است.

وی تصریح کرد: شهروندان با ارسال نام کالای مورد نظر به شماره ۳۰۰۰۹۱۲۴ بلافاصله با دریافت پیامک از آخرین قیمت مطلع خواهند شد.

معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صمت استان اقلام مندرج در این سامانه را ۴۸۶۱ قلم کالا  اعم از اقلام اساسی، میوه و تره بار، پروتئین و نرخنامه های مصوب اتحادیه صنفی، اعلام کرد و افزود: شهروندان در کنار سامانه پیامکی می توانند با مراجعه به سایت سیاق به نشانی Http//:sayagh.asnafhormozgan.ir  از آخرین قیمت کالاها مطلع شوند.

عباسی در پایان اظهار کرد: شهروندان در صورت مشاهده هر گونه تخلف می توانند مراتب را به سامانه تلفنی ۱۲۴ سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان و یا در سایت فوق الذکر به ثبت برسانند.

پسندیدم(1)نپسندیدم(0)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.