هم اکنون عضو کانال تلگرام بازخبر شوید
قیمت جدید ۵ محصول سایپا اعلام شد قالیباف به کرونا مبتلا شد بررسی طرح اصلاح قانون انتخابات ریاست‌جمهوری در دستور کار نمایندگان زمان واریز یارانه ۵۵ تا ۲۰۵ هزار تومانی

ارائه شماره حساب بانکی مستمری‌بگیران تامین اجتماعی به صورت غیرحضوری

سرپرست اداره کل تامین اجتماعی هرمزگان از فراهم شدن امکان ارائه شماره حساب بانکی مستمری‌بگیران تحت پوشش این سازمان به صورت غیرحضوری خبر داد.

بازخبر/عباس اکبری ، ضمن بیان جزییاتی در این رابطه اظهار کرد: به منظور توسعه خدمات غیرحضوری به مستمری‌بگیران، کاهش مراجعات غیرضروری و افزایش رضایتمندی مخاطبین و همکاران، امکان ارائه شماره حساب بانکی توسط مستمری‌بگیران، در سامانه خدمات غیرحضوری سازمان تامین اجتماعی به آدرس eservices.tamin.ir ایجاد شده است.

وی افزود: مستمری‌بگیران می‌توانند با ورود به سامانه مذکور با کد کاربری و رمز عبور مختص خودشان و از طریق منوی مستمری‌بگیران، گزینه”اعلام شماره حساب بانکی ویژه مستمری‌ بگیران”، نسبت به تکمیل اطلاعات و ارسال آن برای شعبه محل دریافت مستمری اقدام کنند.

سرپرست اداره کل تامین اجتماعی هرمزگان خاطرنشان کرد: ثبت شماره حساب بانکی توسط مستمری‌بگیر در سامانه و پذیرش یا عدم پذیرش آن توسط شعب سازمان تامین اجتماعی، از طریق ارسال پیامک به آنها اطلاع‎رسانی می شود.

اکبری یادآور شد: در حال حاضر بیش از ۵۱ هزار نفر مستمری بگیر در این استان از خدمات تامین اجتماعی بهره مند هستند که با احتساب افراد تحت تکفل آن‌ها، جمعیتی بالغ بر به ۹۰ هزار نفر را شامل می شود.

پسندیدم(2)نپسندیدم(0)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.