هم اکنون عضو کانال تلگرام بازخبر شوید
کرونا در سطح شهر در حال چرخش است روزبه چشمی چگونه از استقلال جدا شد؟ خرج آزمون آیلتس از ۶ میلیون بالا زد آزمایش انسانی واکسن ایرانی کرونا آغاز شد

ممنوعیت تردد شناورها در مسیر بندرعباس به جزایر قشم و هرمز و بالعکس

مدیر اداره بنادر و دریانوردی بندرشهید باهنر و بنادر شرق استان هرمزگان گفت: تردد شناورها در مسیر دریایی بندرعباس به جزایر قشم و هرمز و بالعکس به دلیل شرایط نامساعد جوی از صبح امروز متوقف شده است.

بازخبر/حمید رضا محمدحسینی  افزود: به دلیل تداوم وزش باد شدید و مواج شدن دریا تردد شناورها در مسیر دریایی بندرعباس به جزایر قشم و هرمز و بالعکس از صبح امروز متوقف شده است.

وی با اشاره به اینکه اختلال در ترددهای دریایی از بامداد روز گذشته آغاز شده است، خاطرنشان کرد: از عصر دیروز تا بامداد امروز با بهبود شرایط جوی تردد در مسیر بندرعباس به جزایر قشم و هرمز برقرار بود، اما مجددا از صبح امروز با افزایش سرعت باد، گردوخاک و متلاطم شدن دریا، بنادر مسافری بندرعباس، قشم و هرمز تعطیل شده اند.

محمد حسینی با اشاره به اینکه مسافران جهت اطلاع از وضعیت ترددهای دریایی می‌توانند با شماره ۳۱۱۱ تماس بگیرند، اضافه کرد: با توجه به شرایط نامساعد جوی مسافران و گردشگران برای حفظ سلامتی خود از هر گونه تردد دریایی غیرمجاز پرهیز کنند و جان خود را به خطر نیاندازند.

پسندیدم(0)نپسندیدم(0)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.