هم اکنون عضو کانال تلگرام بازخبر شوید
کرونا در سطح شهر در حال چرخش است روزبه چشمی چگونه از استقلال جدا شد؟ خرج آزمون آیلتس از ۶ میلیون بالا زد آزمایش انسانی واکسن ایرانی کرونا آغاز شد

فعالیت ۲۴ پایگاه انتخاب رشته کنکور در استان هرمزگان

معاون پرورشی آموزش و پرورش هرمزگان گفت: برای انتخاب رشته مطلوب دانش آموزان پذیرفته شده مرحله اول کنکور سراسری ۹۹، ۲۴ پایگاه در آموزش و پرورش همه مناطق هرمزگان فعالیت می کنند.

بازخبر/احمد مهرانی صبح امروز(دوم مهرماه)در حاشیه شروع به کار پایگاه‌های انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۹، گفت: برای انتخاب رشته مناسب دانش آموزان پذیرفته شده، در آموزش و پرورش همه مناطق استان یک پایگاه انتخاب رشته دایر شده است.
وی افزود: در مرکز استان و شهر بندرعباس نیز ۴ پایگاه راه اندازی شده است که در مجموع ۲۴ پایگاه انتخاب رشته در سطح استان آماده ارائه خدمات مشاوره ای و شغلی به دانش آموزان هستند.
مهرانی ادامه داد: خدمات این پایگاه های انتخاب رشته به صورت حضوری و غیر حضوری با تعین وقت قبلی صورت می گیرد با توجه تعداد مراجعین و رزرو قبلی، در دو نوبت صبح و بعد از ظهر آماده خدمت رسانی می باشند.
معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان هرمزگان تصریح کرد: بابت ارائه خدمات پایگاهها به دانش آموزان در شهرستانها و مناطق مبلغ ۸۰ هزار تومان و برای مرکز استان، ۱۱۰ هزار تومان اخذ می شود.

پسندیدم(0)نپسندیدم(0)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.