هم اکنون عضو کانال تلگرام بازخبر شوید
کرونا در سطح شهر در حال چرخش است روزبه چشمی چگونه از استقلال جدا شد؟ خرج آزمون آیلتس از ۶ میلیون بالا زد آزمایش انسانی واکسن ایرانی کرونا آغاز شد
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان:

توزیع واکسن انفلوآنزا در هرمزگان آغاز نشده است

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان گفت: توزیع واکسن انفلوآنزا در هرمزگان آغاز نشده است و زمان توزیع آن از طریق رسانه‌ها به اطلاع عموم خواهد رسید.

بازخبر/دکتر فاطمه نوروزیان  افزود: در ۲۴ساعت گذشته، ۴بیمار کرونایی دیگر در هرمزگان جان باختند و شمار جان باختگان به ۷۵۹ نفر افزایش یافت.

وی با بیان اینکه جان باختگان از شهرستان‌های بندرعباس، بندرلنگه، بندرخمیر و قشم بودند، تصریح کرد: اکنون ۱۹۰بیمار مبتلا به کرونا در بیمارستان‌های استان بستری اند که از این شمار ۴۹نفر در بخش مراقبت‌های ویژه (آی. سی. یو) بستری هستند و حال ۱۱نفر از آنها وخیم است.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان اضافه کرد: از ابتدای شیوع کرونا تاکنون، ۶۵هزار و ۶۹۹آزمایش کووید۱۹ در استان انجام شده است.

نوروزیان در خصوص توزیع واکسن انفلوآنزا در هرمزگان نیز تصریح کرد: توزیع این واکسن هنوز در هرمزگان آغاز نشده است و مردم به داروخانه ها مراجعه نکنند و زمان توزیع این واکسن از طریق رسانه‌ها به اطلاع عموم خواهد رسید.

پسندیدم(0)نپسندیدم(0)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.