هم اکنون عضو کانال تلگرام بازخبر شوید
روحانی: حفظ نشاط جامعه در گروی توجه به ورزش و گردشگری است تفاهم وزارت بهداشت و بیمه سلامت درباره برنامه پزشک خانواده و نظام ارجاع روستاییان آسیب دیدگی مانع حضورم در مسابقات کشوری شد فاز ۲ فولادسازی شرکت فولاد کاوه جنوب کیش به بهره‌برداری می‌رسد

جذب ۶۵ نیروی جدید در حوزه درمان تامین اجتماعی هرمزگان

به منظور تامین نیروهای بخش درمان تامین اجتماعی هرمزگان ۶۵ نیروی جدید در سال ۹۹ جذب می شوند.

  بازخبر/دکتر مریم امیری  افزود: داوطلبان پس از قبولی در آزمون علمی که در ۲۱ شهریور ماه سالجاری برگزار شده است، جهت استخدام فرآیند جذب را طی خواهند نمود.
امیری تصریح کرد: پس از بررسی سطح علمی داوطلبان در آزمونی از سوی سازمان سنجش برگزار شده است، نفرات  برتر به میزان ٢ برابر ظرفیت مجوز جذب صادره از سوی هیات مدیره به استانها اعلام می گردد.
وی خاطرنشان کرد: دراین مرحله توسط کمیته تخصصی استخدام مستقر در استانها نسبت به انجام مصاحبه های تخصصی اقدام و نفرات اول به منظور  انجام مراحل گزینش به هسته گزینش معرفی می شوند.
مدیر درمان تامین اجتماعی هرمزگان اضافه کرد: در این آزمون پرستار، کارشناس اتاق عمل، کارشناس آزمایشگاه، کارشناس هوشبری، کارشناس توانبخشی فیزیکی،ماما، متصدی پذیرش، اطلاعات و آمار و کارشناس اداری و مالی جدید جذب می شوند که در مراکز در مانی تامین اجتماعی اشتغال خواهند داشت.
امیری خاطرنشان کرد: این نیروها در بیمارستان خلیج فارس بندرعباس و مراکز درمانی شهرستان های تحت پوشش مدیریت درمان خدمت خواهند کرد.

پسندیدم(0)نپسندیدم(0)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.