هم اکنون عضو کانال تلگرام بازخبر شوید
تفاهم وزارت بهداشت و بیمه سلامت درباره برنامه پزشک خانواده و نظام ارجاع روستاییان آسیب دیدگی مانع حضورم در مسابقات کشوری شد فاز ۲ فولادسازی شرکت فولاد کاوه جنوب کیش به بهره‌برداری می‌رسد آغاز تخلیه ۷۰ هزار تن ذرت در بندر شهیدرجایی
رئیس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان:

رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی در مدارس الزامی است

رئیس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان گفت: رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی در مدارس الزامی است و مسئولان مدارس ملزم به رعایت این شیوه نامه‌ها هستند.

بازخبر/دکتر حسین فرشیدی صبح امروز(۲۲ شهریورماه) در بازدید از مدارس بندرعباس، با اشاره به اجرای دستورالعمل‌های بهداشتی همزمان با بازگشایی مدارس در سال تحصیلی جدید، افزود: پروتکل بهداشتی جدید که با همکاری دو وزارتخانه آموزش و پرورش و بهداشت و درمان تنظیم شده است از طریق دانشگاه‌های علوم پزشکی به ادارات کل آموزش و پرورش استان‌ها ابلاغ شده است.

وی تصریح کرد: انتظار می‌رود با رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی و استفاده از ماسک از سوی مسئولان و دانش آموزان مدارس، شاهد سال تحصیلی سرشار از موفقیت و سلامتی برای دانش آموزان استان باشیم.

فرشیدی در این بازدید رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی در این دو مدرسه را رضایت بخش دانست و عنوان کرد: با توجه به اینکه برخی از خانواده‌ها مایل به  استفاده از ظرفیت های آموزش مجازی در منزل هستند، امیدواریم آن دسته از دانش آموزانی که آموزش حضوری و حضور در مدرسه را انتخاب کرده‌اند پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کنند.

پسندیدم(0)نپسندیدم(0)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.