هم اکنون عضو کانال تلگرام بازخبر شوید
روحانی: حفظ نشاط جامعه در گروی توجه به ورزش و گردشگری است تفاهم وزارت بهداشت و بیمه سلامت درباره برنامه پزشک خانواده و نظام ارجاع روستاییان آسیب دیدگی مانع حضورم در مسابقات کشوری شد فاز ۲ فولادسازی شرکت فولاد کاوه جنوب کیش به بهره‌برداری می‌رسد
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان خبرداد:

الزام شرکت‌های خدماتی و پشتیبانی هرمزگان به استفاده از نیروهای بومی و ماندگار

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان بر الزام شرکت های خدماتی، پشتیبانی و فنی و مهندسی به بکارگیری نیروهای بومی و ماندگار، استفاده از توانمندی های داخل استان و ارائه خدمات داخلی تاکید کرد.

بازخبر/هادی ابراهیمی  افزود: این شرکت ها باید خدمات و محصولاتی که نیاز دارند را از داخل استان تامین و نیروهای مورد نیاز خود را صرفا از جویندگان کار بومی استان و با هماهنگی ادارات تعاون کار و رفاه اجنماعی تامین کنند.

وی اظهار کرد: این موارد به عنوان یک شاخص در ارزیابی شرکت ها در جهت تایید صلاحیت ایمنی آنها لحاظ می شود.

ابراهیمی بر اجرای طرح طبقه بندی مشاغل، آموزش کارگران، داشتن کمیته های حفاظت فنی و بهداشت کار و مسئول حفاظت فنی توسط شرکت های خدماتی، پشتیبانی و فنی و مهندسی تاکید کرد.

این مقام مسئول در پایان اضافه کرد: شرکت هایی که می خواهند در مناقصات مربوط به تامین نیروهای انسانی دستگاه اجرایی شرکت کنند، مکلف هستند قبل از شرکت در مناقصه نسبت به داشتن صلاحیت از اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اقدام کنند.

پسندیدم(0)نپسندیدم(0)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.