هم اکنون عضو کانال تلگرام بازخبر شوید
ترامپ این زن را به عنوان قاضی فدرال اعلام کرد افزایش بیماران بدحال در موج جدید کرونا گرانی‌ها قشر ضعیف را نابود می‌کند با حضور نماینده ای از بانک مرکزی در هرمزگان موافقت شد

هرگونه تجمع و مراسم‌هایی مانند علم گردانی، دسته روی و تعزیه خوانی ممنوع

سوگواری حضرت اباعبدالله الحسین (ع) با توجه به شیوع ویروس کرونا، امسال با رعایت کامل شیوه نامه های بهداشتی برگزار می‌شود.

بازخبر/ جانشین ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا صبح امروز(۲۲ مردادماه) در نشست بررسی شیوه نامه های بهداشتی در ایام عزاداری محرم گفت: امسال در برگزاری مراسم عزاداری سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع)، بر رعایت فاصله دو متری، استفاده از ماسک، لوازم شخصی و وارد نشدن آسیب به شهروندان تاکید شده است.

سعید ناجی افزود: به همین منظور برگزاری هرگونه تجمع و مراسم‌هایی مانند علم گردانی، دسته روی، تعزیه خوانی و شیرخوارگان حسینی ممنوع است.

جانشین ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا بیان کرد: تلاش صدا و سیما نیز بر تهیه و تولید برنامه‌های متناسب و پرمحتوا در این زمینه، و بهره مندی شهروندان در منازل است.

ناجی با اشاره به اینکه پخش نذورات نیز تابع شرایط خاص است و بصورت غذای پخته شده نیست، اضافه کرد: سازمان صمت استان نیز باید نسبت به تهیه اقلامی مانند ماسک و مواد ضدعفونی کننده توجه لازم را داشته باشد.

پسندیدم(0)نپسندیدم(0)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.