هم اکنون عضو کانال تلگرام بازخبر شوید
با حضور نماینده ای از بانک مرکزی در هرمزگان موافقت شد پیشنهاد حضور صانعی در تیم بزرگسالان شایعه است توزیع ۲۷ هزار و ۴۹۵ درسنامه آموزشی در هرمزگان آغاز توزیع تخم مرغ با قیمت مصوب در سراسر کشور

سپرده‌های بانکی ۳۴ درصد افزایش یافت

آمارهای بانک مرکزی از افزایش ۳۴.۱ درصدی مانده سپرده‌ها و ۳۰ درصدی مانده تسهیلات بانکی در پایان اردیبهشت ماه ۹۹ نسبت به مقطع مشابه سال قبل حکایت دارد.

بازخبر/گزارش وضعیت کل مانده سپرده‌ها و تسهیلات ریالی و ارزی بانک‌ها و مؤسسات اعتباری به تفکیک استان در پایان اردیبهشت ماه سال ۹۹ حاکی از آن است که مانده کل سپرده‌ها بالغ بر ۲۸۵۷۶٫۸ هزار میلیارد ریال گردیده است که نسبت به مقطع مشابه سال قبل ۷۲۶۵٫۶ هزار میلیارد ریال (۳۴٫۱ درصد) و نسبت به پایان سال قبل معادل ۱۴۱۴ هزار میلیارد ریال (۵٫۲ درصد) افزایش نشان می‌دهد. بیش‌ترین مبلغ سپرده‌ها مربوط به استان تهران با مانده ۱۵۵۷۹ هزار میلیارد ریال و کم‌ترین مبلغ مربوط به استان کهگیلویه و بویراحمد معادل ۷۱٫۴ هزار میلیارد ریال است.

مانده کل تسهیلات بالغ بر ۱۹۹۵۳٫۷ هزار میلیارد ریال است که نسبت به مقطع مشابه سال قبل ۴۶۰۷٫۵ هزار میلیارد ریال (۳۰ درصد) و نسبت به پایان سال قبل ۵۹۷٫۹ هزار میلیارد ریال (۳٫۱ درصد) افزایش داشته است. بیش‌ترین مبلغ تسهیلات مربوط به استان تهران با مانده ۱۲۹۱۳ هزار میلیارد ریال و کم‌ترین مبلغ مربوط به استان کهگیلویه و بویراحمد معادل ۶۸٫۷ هزار میلیارد ریال است.

پسندیدم(0)نپسندیدم(0)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.