دستگیری ۲ متهم به قتل در هرمزگان افزایش پروازهای جزیره کیش احتمال وقوع گرد و غبار و کاهش کیفیت هوا در هرمزگان ثبت روز بدون فوتی کرونا در هرمزگان
معاون پژوهش و برنامه ریزی آموزش وپرورش هرمزگان:

در زمینه اینترنت دار کردن مدارس هرمزگان نگرانی نداریم

معاون پژوهش و برنامه ریزی آموزش وپرورش هرمزگان گفت: امسال با کمک گروه‌های آموزشی زیرساخت‌های لازم برای اینترنت دار کردن مدارس استان حتی در دورافتاده ترین نقطه نیز صورت گرفته و در این زمینه نگرانی نداریم.

بازخبر/ابراهیم خوشبخت ، افزود: ۲۲ منطقه آموزشی هرمزگان برای اول مهرماه آماده است و دغدغه‌ای از لحاظ تولید محتوای آموزشی به روش حضوری و غیرحضوری دانش آموزان نداریم.

وی اظهار کرد: دربحث توزیع و ساماندهی معلمان نیز کارها به خوبی انجام شده و درحال صدور و ابلاغ همکاران فرهنگی هستیم.

خوشبخت ادامه داد: همه شرایط برای آموزش حضوری و غیرحضوری ۳۴۰ هزار دانش آموز استان درسال تحصیلی جدید (۹۹-۱۴۰۰) فراهم شده است.

وی با اشاره به اینکه یکی از ملزومات اساسی دانش آموزان داشتن کتاب است، گفت: تاکنون ۹۷ درصد دانش آموزان هرمزگان برای اخذ کتاب در سامانه ثبت نام کردند و سه درصد باقی مانده نیز تا فردا مهلت ثبت دارند.

معاون پژوهش و برنامه ریزی آموزش وپرورش هرمزگان خاطرنشان کرد: از سال ۹۲ تاکنون در دولت تدبیر و امید آموزش وپرورش هرمزگان دربحث آموزشی، پرورشی، اداری و پشتیبانی پیشرفت‌های خوبی با تلاش مدیریت و کارکنان صورت گرفته و اکنون حرفی برای گفتن داریم.

پسندیدم(0)نپسندیدم(0)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.