هم اکنون عضو کانال تلگرام بازخبر شوید
مهلت واریز وجه خودروهای ایران خودرو تمدید شد کدام استان‌ها در وضعیت قرمز و هشدار کرونا هستند؟ ماه‌چهره خلیلی درگذشت تذکر یک نماینده مجلس به وزیر اقتصاد برای واریز سود سهام شرکتها از طریق سجام

این دانشجویان رایگان تردد میکنند

رئیس دانشگاه پیام نور بوموسی از ثبت‌نام و پذیرش دانشجو بدون کنکور در این واحد دانشگاهی خبر داد و گفت: ثبت‌نام در رشته‌های بر اساس سوابق تحصیلی (بدون کنکور) دانشگاه پیام نور از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org از ۵ مردادماه لغایت ۲ شهریورماه انجام می‌شود.

بازخبر/محمود عامری سیاهویی  با اشاره به اینکه دانشگاه پیام نور بوموسی تنها واحد آموزش عالی در جزیره استراتژیک است، افزود: خوابگاه با تمام امکانات و تردد هوایی و دریایی رایگان در اختیار دانشجویان بوموسی قرار می‌گیرد.

وی در خصوص هزینه شهریه دانشجویی، عنوان کرد: با ۳ بانک عامل قرارداد منعقدشده که وام دانشجویی با کارمزد پایین در اختیار دانشجویان قرار گیرد، حتی بنیاد علوی و نهادهای حمایتی هزینه شهریه دانشجویان بی‌بضاعت را نیز پرداخت می‌کنند و دیگر نباید دانشجویی دغدغه‌ی جز تحصیل داشته باشد.

رئیس دانشگاه پیام نور بوموسی در پایان اظهار کرد: محل آزمون به‌دلخواه دانشجویان در نزدیک‌ترین محل زندگی دانشجو صورت می‌گیرد و برای دانشجویان خوابگاهی در ایام امتحانات غذای گرم توزیع می‌شود.

دانشگاه پیام نور بوموسی قریب به ۴۰۰ دانشجو و با ۲ رشته‌ی کارشناسی ارشد و ۸ رشته‌ی کارشناسی مشغول به فعالیت است.

پسندیدم(0)نپسندیدم(0)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.