هم اکنون عضو کانال تلگرام بازخبر شوید
برگزاری بخش شفاهی آزمون جامع دانشجویان دکتری تخصصی دانشگاه آزاد اسلامی واحد قشم، بصورت مجازی ۶ پیشنهاد برای تعطیلی تهران جهت عبور از پیک کرونا امکان برگزاری کلاس حضوری در۳۰ درصد مدارس /۳میلیون دانش‌آموز به آموزش مجازی دسترسی ندارند آغاز سفرهای سلامت محور بازنشستگان کشوری از عید غدیر

قهرمانی‌مان را به هواداران در رنج از کرونا تقدیم می‌کنم

ستاره پرتغالی تیم فوتبال یوونتوس نهمین اسکودتوی متوالی بانوی پیر را به آن دسته از هواداران تیمش تقدیم کرد که در نتیجه شیوع ویروس کرونا روزهای سختی را سپری می‌کنند.

بازخبر/کریستیانو رونالدو و یارانش در یوونتوس بامداد امروز (دوشنبه) با کسب پیروزی خانگی ۲ بر صفر مقابل سامپدوریا، در فاصله دو هفته به پایان لیگ برای نهمین بار متوالی قهرمان سری A شدند.

رونالدوی ۳۵ ساله که خودش در این بازی گل اول را به ثمر رساند و خودش را در این فصل سری A ، ۳۱ گله کرد، پس از بازی در صفحه شخصی‌اش در اینستاگرام نوشت: کار تمام شد! قهرمان ایتالیا شدیم. بابت دومین قهرمانی متوالی‌ام با یوونتوس و ادامه دادن به تاریخ‌سازی با این باشگاه بزرگ و فوق‌‌العاده خوشحالم. این قهرمانی تقدیم به همه هواداران یوونتوس به خصوص آنهایی که به خاطر شیوع کرونا، اتفاقی که با زیرورو کردن دنیا همه ما را غافلگیر کرده، در رنج و عذاب هستند.

رونالدو ادامه داد: کسب این قهرمانی آسان نبود. شهامت، اراده و انگیزه‌ای که از شما گرفتیم، همان قدرتی بود که ما برای مواجه شدن با این مقطع پایانی سخت لیگ و جنگیدن تا پایان مسیر برای کسب مقام قهرمانی نیاز داشتیم. پس این قهرمانی به تمام مردم ایتالیا تعلق دارد.

پسندیدم(0)نپسندیدم(0)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.