مقایسه خط چشم دائم با شید چشم فایروال چیست؟ آشنایی با انواع فایروال و بهترین برندهای موجود در بازار لیست بهترین موسسه حسابداری در تهران درآمد تعمیرات موبایل در ایران و خارج
استاندار هرمزگان:

خدمات دولت «تدبیر و امید» برگ زرینی در تاریخ افتخارات هرمزگان رقم زده است

استاندار هرمزگان در مراسم تجلیل از دستگاه‌های اجرایی برتر هرمزگان در جشنواره شهید رجایی گفت: خدمات دولت «تدبیر و امید» برگ زرینی در تاریخ افتخارات هرمزگان رقم زده است.

بازخبر از بندرعباس، جاسم جادری عصر امروز در نوزدهمین جشنواره شهید رجایی استان هرمزگان با بیان اینکه ارزیابی‌ها نشان می‌دهد که وظایف اداری به نحو مطلوبی در هرمزگان حال اجراست، اظهار داشت: در مدت سه سال اخیر فعالیت‌های خوب و در شان مردم صورت گرفته است.

وی با بیان اینکه باید برای بودن این سطح تلاش باید به خود بالید، ادامه داد: معتقدیم با زحمات و تلاش‌های صورت گرفته توسط دستگاه‌های اجرایی در دولت تدبیر و امید، برگ زرینی در تاریخ افتخارات هرمزگان رقم خورده است.

استاندار هرمزگان با بیان اینکه تمامی دستگاه‌ها و مدیران در استان نمونه هستند، افزود: دوره جاری کار دولت همان‌گونه که همگان اذعان دارند، به دوره‌ای زبانزد در ارائه خدمات تبدیل شده است کمااینکه تنگناهای مالی و امکاناتی، راه را برای ادارات دشوار کرده است.

جادری با اشاره به سیره و مبانی رفتاری و اخلاقی شهیدان رجایی و باهنر، تصریح کرد: این دو شهید بزرگ نام نیک از خود به یادگار گذاشته‌اند که در این دولت نیز فرصت نصیب دولت‌مردان و کارکنان دولت شده است که بخواهند در مسیر این شهدا گام بردارند.

وی با بیان اینکه امسال ۶۸۶ پروژه در هفته دولت در هرمزگان به بهره‌برداری رسیده است، اضافه کرد: مردم ما صاحب این مرز و بوم و شایسته بهترین خدمات هستند.

استاندار هرمزگان خاطرنشان کرد: این استان در ردیف پنج استان نخست کشور در حوزه درآمدی قرار دارد، به نحوی که به اندازه هشت استان کشور درآمد وصول می‌کند و عملکرد درآمدهای استانی از هزار و ۷۸۷ میلیارد به بیش از دو هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان رسیده است.

جادری گفت: رشد درآمدهای مالیاتی و میزان تسهیلات اعطایی بانک‌ها  نیز در سطح قابل توجهی در استان ارتقا یافته است.

وی اضافه کرد: در سایر حوزه‌ها از جمله حوزه بهداشت و درمان، راه روستایی، زیرساخت‌های بندری، آب‌رسانی روستایی و شهری نیز اقدامات بسیاری انجام شده است.

استاندار هرمزگان با بیان اینکه امنیت و آرامش قابل توجهی بر استان حاکم شده است، اظهار داشت: دولت کماکان با تلاش و همت به امور کشور خواهد پرداخت و باید با ادامه دادن به این راه گام در راه توسعه هر چه بیشتر کشور برداریم.

پسندیدم(1)نپسندیدم(0)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *