فرمانده «یگان‌های ویژه»: کسی ثابت کند، فردی با خطای یگان ویژه «کشته» شده،«جایزه» می‌گیرد / مردم باید به محض حضور یگان‌های ویژه، صحنه را «ترک» کنند ظاهر فریبنده یک قاتل بالفطره / عکس سردار آزمون از دخترانش می‌گوید پیش بینی آینده طرح فروش اموال دولت: این اموال را بانکها و دیگر پولدارهای دولتی خواهند خرید

در پاسخ به اظهارات ایرج حریرچی و مهرناز اسدی و بی اخلاقی صدا و سیما /فیلم ببینید

توضیحات ‘برادر’ بیمار مدهوشی که ایرج حریرچی و مهرناز اسدی در گزارش صدا و سیما بالای سرش حرف می‌زدند:

بازخبر/ توضیحات ‘برادر’ بیمار مدهوشی که ایرج حریرچی و مهرناز اسدی در گزارش صدا و سیما بالای سرش حرف می‌زدند:

مراسم ازدواج ایشون با حضور فقط ۱۰ نفر برگزار شده بود در فضای باز و رعایت فاصله و هیچ‌کدام حتی همسرش بیمار نشدند.

برادرم از حدود سه ماه پیش با علائم بیماری واسکولیت به مرکز درمانی مراجعه می‌کردند ولی تشخیص بیماری داده نشده بود. بیماری پیشرفت می‌کنه و درگیری ریوی ایجاد می‌کنه. از ۱۹ خرداد در بخش بیماران مشکوک به کرونا بستری میشن و تا ۳۰ خرداد که تست کروناشون مثبت میشه حدود ۶ بار ازشون تست گرفته میشه که پنج بارش منفی بوده و تنها تست ششم در ۳۰ خرداد مثبت اعلام میشه.

مراسم ازدواج ایشون در ۵ خرداد بوده و تا ۳۰ خرداد حدود ۲۵ روز فاصله زمانی بوده پس با توجه به دوره نهفتگی بیماری، ابتلا به کرونا هیچ ربطی به عروسی نداشته.

مراتب گله و شکایت خودم و خانواده‌ام رو از اظهارات غیرواقعی که در این گزارش عنوان شد و خصوصا از کار بسیار بی‌اخلاقانه صدا و سیما در پخش تصویر برادرم با اون وضعیت و بدون اینکه حتی صورتشون رو تار بکنم اعلام بکنم.

پسندیدم(17)نپسندیدم(2)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.