هم اکنون عضو کانال تلگرام بازخبر شوید
مهلت واریز وجه خودروهای ایران خودرو تمدید شد کدام استان‌ها در وضعیت قرمز و هشدار کرونا هستند؟ ماه‌چهره خلیلی درگذشت تذکر یک نماینده مجلس به وزیر اقتصاد برای واریز سود سهام شرکتها از طریق سجام
کیانوش جهانبخش عضو شورای اسلامی شهر بندرعباس

مشکلات حاضر در شهرداری بندرعباس ، گریبان گیر کل شهرداری هاست

شهرداری ها ورشکسته ترین نهاد های کشور بعد از بانک ها هستند

بازخبرکیانوش جهانبخش درجلسه علنی ۱۸۳ شورای شهر بندرعباس :مشکلات شهرداری ها تنها با بحث مدیریت برنمی گردد این مشکلات است که به شهر ما تحمیل شده است، شهردارها جور دیگر نهادها را می کشند.

عضو شورای شهر بندرعباس در ادامه اذعان داشت اگر فکری اساسی به حال شهر و شهرداری ها نشود ، اداره شهرها غیر ممکن می شوند و با یک فاجعه امنیتی مواجه خواهیم شد.

اگر شهرداری ها از حمایت دولت برخوردار نشوند اداره شهر غیر ممکن می شود.بیش از این نمی توان به مردم فشاور آورد و به خاطر اداره شهر از مردم پول و عوارض گرفت .

کیانوش جهانبخش در ادامه گفت : اگر کسی تخلفی کرده است باید با او برخورد کرد ، اما برخی تصمیم های مدیریتی و جابه جایی ها برای فساد نیست بلکه برای اداره شهرهاست.

دنبال رشد بیکاری در کشور، با موج مهاجرت روستایی ها به شهر بندرعباس مواجه هستیم ، همه این مهاجران خدمات متعددی می خواهند و این مشکلی برای شهر و ساکنان قدیمی و واقعی ان شده است.

پسندیدم(1)نپسندیدم(0)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.