هم اکنون عضو کانال تلگرام بازخبر شوید
ورزشکار مینابی به دنبال ثبت رکورد جهانی روپایی سرعتی باغ پرندگان بندرعباس بازگشایی شد گره ساماندهی فاضلاب بندرعباس باز می‌شود/صنایع بندرعباس پیشقدم شدند آخرین خبرها از واکسن‌های ایرانی کرونا / “میلاد نور” در آستانه اخذ مجوز تست انسانی
دستور فوری استاندار هرمزگان به فرماندار و شهردار بندرعباس؛

میدان جدید میوه و تره بار بندرعباس باید طی یک هفته آینده راه‌اندازی شود

استاندار هرمزگان گفت: فرماندار و شهردار بندرعباس، موظف‌اند طی یک هفته میدان جدید میوه و تره‌بار بندرعباس را با رعایت تمامی پروتکل‌های موردنیاز بهداشتی افتتاح و راه‌اندازی کنند.

 بازخبرفریدون همتی شب گذشته(نهم تیرماه) با ابراز نگرانی از شلوغی میدان میوه و تره‌بار شهر بندرعباس و عدم رعایت فاصله‌گذاری و اصول بهداشتی در این محل، تأکید کرد: فرماندار و شهردار بندرعباس، موظف‌اند طی یک هفته میدان جدید میوه و تره‌بار بندرعباس را با رعایت تمامی پروتکل‌های موردنیاز بهداشتی افتتاح و راه‌اندازی کنند تا نگرانی موجود در خصوص انتقال بیماری کرونا در این محل، رفع شود.

وی به معاون عمرانی استانداری مأموریت داد در موعد مقرر نسبت به هماهنگی جابجایی میدان تره‌بار به محل جدید اقدام کند.

استاندار هرمزگان افزود: تمامی نواقص میدان تره‌بار موردنظر بهره‌برداران باید رفع و مشکلی برای جابجایی وجود نداشته باشد.

در همین راستا معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری هرمزگان نیز اعلام کرد:  فرآیند راه‌اندازی میدان تره‌بار در حال انجام است و طبق دستور استاندار به‌زودی این مهم محقق خواهد شد.

رضا مدرس افزود: پیرو دستور استاندار هرمزگان، در جلسه‌ای با همین موضوع مصوب شد که طی روزهای آینده با همکاری مخابرات و سایر دستگاه‌ها، نواقص موجود میدان جدید رفع و تحویل مالکان شود.

پسندیدم(0)نپسندیدم(0)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.