هم اکنون عضو کانال تلگرام بازخبر شوید
ورزشکار مینابی به دنبال ثبت رکورد جهانی روپایی سرعتی باغ پرندگان بندرعباس بازگشایی شد گره ساماندهی فاضلاب بندرعباس باز می‌شود/صنایع بندرعباس پیشقدم شدند آخرین خبرها از واکسن‌های ایرانی کرونا / “میلاد نور” در آستانه اخذ مجوز تست انسانی

سقوط بالگرد در فارس هنوز تایید نشده است

به دنبال انتشار فیلمی کوتاه و طرح ادعای سقوط یک فروند بالگرد در محدوده شهرستان مرودشت استان فارس، هنوز هیچ یک از سازمان و نهادی این خبر را تایید نکرده است.

 بازخبر/صبح دوشنبه ۹ تیرماه فیلمی منتشر و در آن ادعا شد که یک بالگرد حوالی مرودشت در استان فارس سقوط کرده است اما تا زمان انتشار این خبر هیچ دستگاه و سازمانی این خبر را تایید یا تکذیب نکرده است.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری فارس به ایسنا گفت: موضوع از طریق سازمانها و نهادهای مرتبط در حال پیگیری است.

رحیم آزادی ضمن تاکید براینکه این خبر تایید یا تکذیب نمیشود، خاطرنشان کرد که اخبار تنها از طریق مجاری رسمی و رسانه‌ها دنبال شود.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر فارس در گفت و گو با ایسنا اعلام کرد که هیچ اطلاع دقیقی در دست نیست و سازمان‌های نظامی نیز سقوط بالگرد آن نهادها را تایید نکرده اند.

حسین درویشی تاکید کرده که موضوع در حال بررسی است و در صورت کسب اخبار از طریق مجاری رسمی اطلاع رسانی می‌شود.

مدیر روابط عمومی اورژانس فارس نیز در گفت و گو با ایسنا، اعلام کرد که هیچ گزارشی مبنی بر سقوط بالگرد به این سازمان اعلام نشده است.

یک مسئول در فرماندهی ارتش استان فارس نیز به ایسنا گفت که گزارشی از سقوط بالگرد متعلق به این نیروی نظامی در فارس گزارش نشده است.

پسندیدم(0)نپسندیدم(0)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.