هم اکنون عضو کانال تلگرام بازخبر شوید
محل شهادت ۲۹۰ مسافرهواپیمایی ایرباس در آب‌های خلیج‌‎فارس گلباران شد دوره آموزش رزم مقدماتی سربازی ۲ ماهه شد خبر ناخوشایند برای کارگران؛ معوقات حق مسکن پرداخت نمی‌شود بخشنامه جدید استخدام رسمی در دولت ابلاغ شد
استاندار هرمزگان:

به روستاها سفر نکنید

استاندار هرمزگان گفت: ظرف روزهای آینده تمام افرادی که تست کرونای آنان مثبت شده یا می‌شود، دو هفته قرنطینه می‌شوند و اجازه رفتن به خانه را ندارند.

بازخبر /فریدون همتی ظهر امروز (۱۲ خردادماه) در جمع خبرنگاران، بر رعایت فاصله‌گذاری فیزیکی و قرنطینه کامل مبتلایان به کووید ۱۹ تأکید کرد و از مردم خواست از رفت‌وآمد و سفر غیرضروری پرهیز کنند.
وی اظهار کرد: کسانی که بیماری زمینه‌ای و یا سن و بالا دارند از حضور در مساجد پرهیز کنند و افرادی که برای اقامه نماز حضور پیدا می‌کنند، وسایل شخصی مانند جانماز، مهر و مواد ضدعفونی همراه داشته باشند.
استاندار هرمزگان با اشاره به اینکه ظرف روزهای آینده تمام افرادی که تست کرونای آنان مثبت شده یا می‌شود، دو هفته قرنطینه می‌شوند و اجازه رفتن به خانه را ندارند، اضافه کرد: مگر منزلی که توسط کارشناسان دانشگاه علوم پزشکی بازدید و تائید شود که امکانات برای قرنطینه خانگی فرد، وجود دارد.
وی ادامه داد: از مردم انتظار داریم در تعطیلات پیش رو، در خانه بمانند و به روستاها سفر نکنند.
همتی در پایان خاطرنشان کرد: بسیاری افراد آلوده به ویروس کرونا از شهر به روستا رفته‌اند که یک نفر آلوده، موجب ابتلای بیش از ده نفر و افزایش موارد مثبت در آن روستا شده است.

پسندیدم(1)نپسندیدم(0)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.