هم اکنون عضو کانال تلگرام بازخبر شوید
محل شهادت ۲۹۰ مسافرهواپیمایی ایرباس در آب‌های خلیج‌‎فارس گلباران شد دوره آموزش رزم مقدماتی سربازی ۲ ماهه شد خبر ناخوشایند برای کارگران؛ معوقات حق مسکن پرداخت نمی‌شود بخشنامه جدید استخدام رسمی در دولت ابلاغ شد

کار سازمان لیگ فوتبال بسیار سخت است

کاپیتان تیم فوتبال ذوب‌آهن گفت: با این وضعیت نگران کننده، سازمان لیگ برای انجام بازی‌های لیگ برتر با چالش بسیار سختی مواجه شده است.

بازخبر /قاسم حدادی‌فر  در ارتباط با برگزاری مسابقات لیگ برتر فوتبال، گفت: شرایط را خوب نمی‌بینم و چیزهای نگران کننده‌ای هم در این مدت شنیدیم.  من دوست دارم بازی‌ها برگزار شود ولی متاسفانه شرایط بسیار سخت شده و هر فردی که درگیر برگزاری مسابقه است ممکن است این بیماری را بگیرد و به دیگران انتقال دهد.

هافبک ذوب‌آهن افزود: با این وضعیت نگران‌کننده، کار سازمان لیگ هم بسیار سخت است و نمی‌توان به راحتی تصمیم گرفت. قطعا هم برگزاری بازی‌ها و هم عدم برگزاری مسابقات، چالش‌های خاص خودش را دارد. امیدوارم در نهایت بهترین تصمیم گرفته شود و فردی هم آسیب نبیند.

حدادی‌فر درباره وضعیت تمرینات تیم و عدم بازکشت رادولوویچ به ایران عنوان کرد: تمرینات خوبی را زیر نظر آقایان صلصالی، استکی، نصر و مربیان خارجی تیم دنبال می‌کنیم. من اطلاعی از وضعیت رادولوویچ ندارم و در این زمینه باشگاه پیگیر است.

پسندیدم(0)نپسندیدم(0)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.