هم اکنون عضو کانال تلگرام بازخبر شوید
تکذیب واگذاری بخش‌هایی از جزیره کیش به چین مراقب سوءاستفاده از تقاضا برای لوازم حفاظتی کرونا باشید تهران اگر به حد قرمز برسد کنترلش خیلی سخت می‌شود جریمه‌های سنگین ماسک نزدن در قطر و کویت
بهادر خبر داد:

پیشرفت ۴۵ درصدی تقاطع غیرهم‌سطح قدس

معاون امور زیربنایی و عمرانی شهرداری بندرعباس از پیشرفت ۴۵ درصدی تقاطع غیر هم سطح قدس، با آغاز بتن‌ریزی عرشه‌های ضلع غربی این پروژه خبر داد.

بازخبر /عبدالرضا بهادر با اعلام این خبر اظهار کرد: این پروژه از نیمه دوم سال گذشته شروع به کار کرده و اکنون ۴۵ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.
وی با اشاره به آغاز بتن‌ریزی عرشه‌های ضلع غربی این تقاطع غیرهم‌سطح، افزود: حفاری و آرماتوربندی ستون‌های ضلع شرق نیز به اتمام رسیده و بزودی کار بتن‌ریزی این قسمت نیز آغاز می‌شود.
معاون امور زیربنایی و عمرانی شهرداری بندرعباس با بیان اینکه طراحی این پروژه به شکلی است که مسیر رفت و برگشتی شرق و غرب را تسهیل می‌کند، خاطرنشان کرد: تقاطع غیرهم‌سطح قدس به دلیل وجود کانال بزرگ دفع آبهای سطحی(خور)، در واقع به شکل دو دستگاه پل روگذر طراحی شده و در حال اجرا است.
بهادر گفت: اعتبار این پروژه حدود ۲۷۰ میلیارد ریال بوده و طبق برنامه زمانبندی مشخص، در حال پیشرفت است.
اضافه می‌شود، این پل روگذر در هر لاین هفت و نیم متر عرض داشته و از ابتدای رمپ تا انتهای آن، جمعا ۴۰۰ متر(هر پل ۲۰۰ متر) طول دارد.
در حال حاضر، چهار پروژه تقاطع غیرهم‌سطح شامل تقاطع‌ قدس، مهرگان، نایبند و پیامبر اعظم(ص) در شهر بندرعباس مراحل اجرایی خود را طی می‌کنند.

پسندیدم(1)نپسندیدم(0)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.