هم اکنون عضو کانال تلگرام بازخبر شوید
افزایش ۳۴ درصدی هزینه خانوار در شهریور رصد ناوگروه هواپیمابر آمریکایی با پهپادهای بومی فعالیت ۲۴ پایگاه انتخاب رشته کنکور در استان هرمزگان آغاز صید میگو در هرمزگان از ۱۲ مهرماه

شناسایی و احضار عامل توهین و تهدید علیه شهردار و اعضای شورای شهر در هرمزگان

فرمانده انتظامی استان هرمزگان از شناسایی و احضار عامل توهین و تهدید علیه اعضای شورای شهر در فضای مجازی در یکی از شهرستان های استان خبرداد.

بازخبر سردار غلامرضا جعفری در تشریح این خبر گفت: در پی انتشار کلیپ هایی با مضمون تهدید علیه شهردار و اعضای شورای شهر توسط فرد یا افرادی ناشناس و مطالبه آنان مبنی براینکه یا هر چه سریعتر تکلیف انتخاب شهردار جدید را مشخص کنند یا شورای شهر باید تعطیل شود، موضوع بصورت ویژه در دستور کار کارشناسان پلیس فتا قرار گرفت.

پلیس فتا با تسلط برای فضای مجازی با شایعه سازان و کسانی که آرامش و سلامت روانی جامعه را به مخاطره می اندازند برخورد جدی خواهد کرد.

این مقام انتظامی استان اظهار کرد: با تلاش بی وقفه کارشناسان پلیس فتا متهم اصلی شناسایی و به پلیس فتا احضار شد که وی ضمن اظهار پشیمانی از شیوه اعتراض خود،انگیزه خود را مسائل به وجود آمده در رابطه با انتخاب شهردار، مشکلات عمرانی شهر، تشویق دوستان به ویژه خواسته صاحب کارش برای ضبط و انتشار کلیپ مذکور عنوان کردکه بر همین اساس تعهدات لازم از وی و صاحبکارش اخذ و پرونده مربوطه برای تصمیم نهایی به دادسرا ارسال شد.

فرمانده انتظامی استان هرمزگان خاطرنشان کرد: با بررسی های دقیق صورت گرفته موضوعاتی مانند استعفای شهردار قبل، عدم تأیید شهردار جدید توسط هیات تطبیق مصوبات شوراهای شهر و روستا، معوقات حقوق کارگران شهرداری، استعفای ۲ نفر از اعضای شورای شهر، انباشت زباله و نخاله های ساختمانی، جولان سگ های ولگرد در داخل و حواشی شهر، در شکل گیری گلایه و انتقادات شهروندان این شهر بندری به عملکرد شورای شهر و شهرداری نقش جدی داشته است./پلیس

پسندیدم(1)نپسندیدم(3)
کلمات کلیدی: ،

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.