هم اکنون عضو کانال تلگرام بازخبر شوید
پاسخ رایتل به خبر انتشار اطلاعات مشترکان قیمت لاستیک گران می‌شود؟ گشایش مرزهای ترکیه با ایران و عراق در هفته جاری خبر مهم برای متقاضیان جدید مسکن ملی

حمله سایبری ناموفق رژیم صهیونیستی به بندر شهید رجایی

به گفته یک مقام مسئول در بندرشهید رجایی، در هفته گذشته برخی اختلال‌ها در سامانه‌های رایانه‌ای این بندر به وقوع پیوسته که می‌تواند ناشی از حمله سایبری باشد.

 بازخبر /  یک مقام مسئول در بندر شهید رجایی در گفتگو با «نورنیوز» ضمن رد ادعای حمله موفق به تاسیسات این بندر گفته است: در هفته گذشته برخی اختلال‌ها در سامانه‌های رایانه‌ای بندر به وقوع پیوست که می‌تواند ناشی از حمله سایبری باشد.

بنا بر این گزارش، روزنامه واشنگتن پست چاپ آمریکا در گزارشی که روز دوشنبه ۲۹ اردیبهشت منتشر کرد به نقل از یک مقام دولت آمریکا و مقامات رسمی «یک دولت خارجی» مدعی شد که رژیم صهیونیستی علیه تاسیسات «بندر شهید رجایی ایران» حمله سایبری داشته است.

در همین رابطه، مسئولین ذیربط در بندر شهید رجایی نیز تاکید کرده‌اند که با توجه به آمادگی کامل واحدهای پدافند غیرعامل در تاسیسات بندر شهید رجایی و مقابله به موقع و موثر با اشکالات به وجود آمده، هیچ‌گونه اخلالی در روند فعالیت‌های جاری ایجاد نشد.
واشنگتن پست مدعی شده این حمله در واکنش به عملیات سایبری‌ صورت گرفته از سوی ایران در ماه آوریل به «تاسیسات آبی روستایی اسرائیل» انجام شده است.

پسندیدم(5)نپسندیدم(0)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.