دستگیری ۲ متهم به قتل در هرمزگان افزایش پروازهای جزیره کیش احتمال وقوع گرد و غبار و کاهش کیفیت هوا در هرمزگان ثبت روز بدون فوتی کرونا در هرمزگان
معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری هرمزگان:

تلاش مسئولان هرمزگان تامین نیاز اینترنت در روستاهاست

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری هرمزگان با اشاره به اینکه توسعه بشاگرد یکی از اولویت های مهم استاندار است گفت: تمامی ظرفیت‌ های ملی و استانی برای توسعه و افزایش شرایط مطلوب زندگی مردم بشاگرد بکار گرفته می شود.

بازخبر /  نازنین شیبانی تذرجی روز گذشته(۱۱ اردیبهشت ماه) در جلسه رسیدگی به مسائل توسعه شبکه ارتباطی و فناوری اطلاعات در شهرستان بشاگرد با تاکید بر توسعه شبکه اینترنت و خدمات دیتا به عنوان مهمترین زیر ساخت ارتباطی در راستای دولت الکترونیک، بیان کرد: گسترش این زیر ساخت های فناوری و ارتباطات و شبکه های ارتباطی از گام های مهم برای پیشرفت همه جانبه شهرستان بشاگرد به شمار می رود.

شیبانی افزود: برخورداری از امکانات ارتباطی حق هر فرد در شهر و روستا است و مسئولان شرکت مخابرات و ارتباطات، مشکلات ارتباطی مربوط به پوشش مخابراتی و آنتن دهی به ویژه در مناطق روستایی که نیازی بدیهی است را با جدیت هر چه بیشتر پیگیری و رفع کنند.

وی با تاکید بر تداوم  برگزاری جلسه رسیدگی به مسائل توسعه شبکه ارتباطی و فناوری اطلاعات بشاگرد، اظهار کرد: این جلسه تا رفع مشکلات این شهرستان بصورت ماهیانه برگزار  و برای رسیدن شهرستان بشاگرد به شرایط مطلوب گزارشات بررسی خواهد شد.

وی در پایان عنوان کرد: همه مسئولین به خصوص استاندار هرمزگان در تلاش هستند تا مشکل اینترنت روستاها برطرف شود و با برنامه ریزی مناسب  اقدامات خوبی برای بشاگرد انجام شود.
مشترکین روستایی مشمول طرح سرویس اینترنت پرسرعت می‌توانند با شماره‌گیری تلفن ۱۵۶۵  مودم را در روستا و آبادی خود از پست تحویل و از خدمات این سرویس بهره‌مند شوند.

پسندیدم(3)نپسندیدم(0)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.