هم اکنون عضو کانال تلگرام بازخبر شوید
اگر دولت خود را اصلاح کند مجلس یازدهم همراهش خواهد بود سکه و طلا کمی ارزن شد پرداخت تسهیلات کرونایی به ۱۳ گروه شغلی آغاز شد پرونده ثبت جهانی بندرلنگه به عنوان شهر گلابتون دوزی تهیه می شود

حسرت بزرگی که در دل پرسپولیسی‌ها ماند + عکس

پرسپولیس مدل ۹۸ چند حسرت ریز و درشت را پشت سر گذاشت تا به سال ۹۹ رسید. از ناکامی عجیب در لیگ قهرمانان آسیا تا از دست رفتن یک عنوان برای دروازه‌بان‌شان.

بازخبر سال ۱۳۹۸ برای پرسپولیس و طرفدارانش خوب سپری شد. قرمزها سال گذشته یکبار قهرمان لیگ و یکبار قهرمان جام‌حذفی شدند. آنها در جریان لیگ نوزدهم نیز در شرایطی به تعطیلات اجباری و کرونایی رفتند که صدرنشین رقابت‌ها بودند به نظر نمی‌رسد طرفداران این تیم از سال گذشته و اتفاقاتش به طور کلی ناراضی باشند.

در این بین اما همانطور نمی‌توان گفت قهرمان فوتبال ایران در سال ۹۸ هیچ حسرتی را هم تجربه نکرد. پرسپولیس مدل ۹۸ چند حسرت ریز و درشت را هم پشت سر گذاشت تا به سال ۹۹ رسید. از ناکامی عجیب در لیگ قهرمانان آسیا تا از دست رفتن یک عنوان برای دروازه‌بان‌شان.پرسپولیسی‌ها در همان ماه‌های ابتدایی سال ۹۸ حسرت حذف زودهنگام از لیگ قهرمانان آسیا را تجربه کردند. تیمی که فصل قبلش رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا پیش رفته بود، در همان دور گروهی لیگ قهرمانان سال ۲۰۱۹ که سال ۹۸ به پایان رسید از این رقابت‌ها حذف شد.

شکست روز ۱۶ اردیبهشت مقابل پاختاکور در تاشکند باعث شد بازی روز آخر پرسپولیس مقابل السد در ورزشگاه آزادی تشریفاتی شود و از لیگ قهرمانان سال ۲۰۱۹ که مرحله گروهی آن اردیبهشت سال گذشته به پایان رسید چیزی جز حسرت نصیب پرسپولیسی‌ها نشد. پرسپولیس همه اتفاقات خوب و بد چند سال گذشته از جمله همین حسرت عنوان شده را با برانکو ایوانکوویچ پشت سر گذاشته بود؛ پس می‌توان گفت داستان جدایی برانکو از جمع قرمزها خودش حسرت بزرگی برای پرسپولیسی‌ها بود که لیگ نوزدهم را با این سرمربی کروات شروع نکردند.

این حسرت وقتی بیشتر هم شد که طرفداران متوجه شدند برانکو فقط به دلیل رفتار مدیریت باشگاه تصمیم به جدایی گرفته.دوران پسابرانکو برای پرسپولیسی‌ها هنوز به روزهای سخت خودش نرسیده و پرسپولیسی‌ها هنوز بدون برانکو چالش عجیب و غریبی را پشت‌سر نگذاشتند اما یکی از دیگر از حسرت‌های پرسپولیس در سال ۹۸ نرسیدن علیرضا بیرانوند به عنوان بهترین بازیکن سال آسیا بود.

بیرانوند بعد از ۵ سال ایران را برای اولین به جمع سه کشور نهایی صاحب نامزد دریافت جایزه رساند اما در نهایت پایین‌تر از اکرم عفیف و بالاتر توماکی ماکینو در رده دوم بهترین‌ها ایستاد. بیرانوند در صورت کسب جایزه مرد سال آسیا تبدیل به اولین ایرانی می‌شد که هنگام پوشیدن پیراهن پرسپولیس به این جایزه فوق‌العاده مهم رسیده.

پسندیدم(2)نپسندیدم(1)

2 نظر برای “حسرت بزرگی که در دل پرسپولیسی‌ها ماند + عکس”

  1. پرسپولیس همیشه قهرمان گفت:

    حسرت قهرمانی چند ساله لیگه نه این اراجیف بی ارزش....لطفا مغرضانه تیتر نزنین، جناب سید جلال چه از لحاظ ورزشی چه شخصیتی قابل قیاس با یکی مثل مجیدی نیست،بازیکنی که هر تیمی حسرت داشتنش رو داره...خدارو شکر پرسپولیس خصوصا تو این چند سال اخیر انقدر عنوان و موفقیت کسب کرده که تو حسرت چیزی نباشه،چه برسه به یه نظر دستکاری شده AFC که هر نظری باشه نمیتونه واقعیت یک عمر فوتبال رو اونم مقابل چشم میلیونها ناظر تغییر بده،بامید قهرمانی پرسپولیس کبیر

    پسندیدم(6)نپسندیدم(2)
  2. مهرداد گفت:

    خواهشا واقیت را بنویسید.در ابتدا که نظر سنجی تمام شد سید جلال مرد شایسته چند دهه فوتبال ایران با شایستگی اول شد ولی اسپانسرها برای سود اندوزی یک روزه دیگر تمدید کردند .و در انتها پرسپولیس مثل یوونتوس در ایتالیا و بایر مونیخ در المان تیم اول ایران است.و اینو یادتون باشه که پرسپولیس به قهرمان شدن عادت نکرده بلکه قهرمانی به پرسپولیس عادت کرده.به امید پوکر قهرمانی پرسپولیس کبیر.

    پسندیدم(1)نپسندیدم(0)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.