هم اکنون عضو کانال تلگرام بازخبر شوید
سهامداران در انتظار رشد دوباره بورس باشند؟ متوسط مصرف روزانه بنزین به ۴۹ میلیون لیتر رسید تصمیم عجیب ستاد کرونا: تعمیرگاه های خودرو باز اما مراکز قطعات یدکی بسته باشد جزئیات تسهیلات ویژه برای حمایت از مشاغل آسیب دیده از کرونا/ نرخ سود و بازپرداخت چقدر است؟

بارندگی در رودان ۹۷۷ میلیارد ریال خسارت به بار آورد

فرماندار رودان گفت: خسارت بارش‌های اخیر در این شهرستان ۹۷۷ میلیارد و ۸۹۳ میلیون ریال برآورد شده است.

بازخبر /    مصطفی غلامپور اظهار داشت: خسارت‌های وارد شده به بخش‌های مختلف شهرستان ناشی از بارندگی‌های اخیر ۹۷۷ میلیارد و ۸۹۳ میلیون ریال  در حوزه های راهداری، آب و فاضلاب شهری و روستایی، کشاورزی و منابع طبیعی، برق و مسکن است.

وی افزود: از این میزان ۴۰ میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال به حوزه راهداری و حمل ونقل جادهای خسارت وارد شده است.

فرماندار رودان از خسارت به ۶۲۹ واحد مسکونی شهری و روستایی خبرداد و عنوان کرد: در حوزه مسکن شهری و روستایی به ۱۱۱ واحد مسکونی شهری و ۵۱۸ واحد مسکونی روستایی خسارتی بالغ بر ۳۰ میلیارد ریال وارد شده است.

غلامپور در ادامه بیان کرد: ۲۳ میلیارد و ۷۹۳ میلیون ریال خسارت نیز به شبکه توزیع و خط انتقال در حوزه آب و فاضلاب شهری و روستایی وارد شده است.

فرماندار شهرستان رودان با اشاره به خسارت های وارد شده در حوزه کشاورزی و منابع طبیعی گفت: خسارت زیادی به ساختمان و تاسیسات کشاورزی، زراعی، باغی و منابع طبیعی وارد شده است که عمده خسارات آن در  روستاهای خوربنان و گشوئیه می باشد و خسارت آن ۸۸۰ میلیارد ریال برآورد شده است.

وی عنوان کرد: خسارات وارده به تاسیسات برقی نیز مبلغی بالغ بر ۳ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال برآورد شده است.

غلامپور خاطر نشان کرد: در اثر بارندگی ۳ فروردین متاسفانه ۲ نفر نیز جان باخته‌اند.

پسندیدم(0)نپسندیدم(0)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.