هم اکنون عضو کانال تلگرام بازخبر شوید
سهامداران در انتظار رشد دوباره بورس باشند؟ متوسط مصرف روزانه بنزین به ۴۹ میلیون لیتر رسید تصمیم عجیب ستاد کرونا: تعمیرگاه های خودرو باز اما مراکز قطعات یدکی بسته باشد جزئیات تسهیلات ویژه برای حمایت از مشاغل آسیب دیده از کرونا/ نرخ سود و بازپرداخت چقدر است؟

از مفقودی دو نفر در رودان هرمزگان تا نجات دو سرنشین خودرو گرفتار در خورگو

مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر هرمزگان به تشریح آخرین جزئیات وقوع سیلاب در هرمزگان پرداخت.

بازخبر /  مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر هرمزگان به تشریح آخرین جزئیات وقوع سیلاب در هرمزگان پرداخت.

مختار سلحشور در گفت‌وگو با ایسنا، افزود: در پی بارندگی‌های دو روز گذشته در استان هرمزگان تمامی نیروهای امدادی جمعیت هلال‌احمر هرمزگان در آماده‌باش کامل به سر می‌برند.

وی با بیان اینکه متأسفانه در شهرستان رودان خانواده‌ای که بدون توجه به هشدارهای اعلام‌شده در کنار پل آب‌نما رودان حضور پیدا کردند، نیز گرفتار طغیان رودخانه‌های فصلی شدند، اظهار کرد: در این حادثه نیز دو نفر مفقود و گرفتار سیل شده‌اند که از شب گذشته عملیات جستجو نیز ادامه دارد اما همچنان دو فرد مذکور نیز مفقود هستند.

سلحشور با اشاره به اینکه در بخش تخت شهرستان بندرعباس مادر ۳۲ ساله به همراه دختر پنج‌ساله‌اش هنگام عبور از رودخانه فصلی غرق‌شده و جان خود را ازدست‌داده بودند، اضافه کرد: در منطقه خورگو شهرستان بندرعباس یک خودرو با دو سرنشین گرفتار طغیان رودخانه فصلی شدند که خوشبختانه با تلاش نیروهای امدادی نیز هر دو فرد نجات پیدا کردند.

وی با اشاره به اینکه با توجه به تکمیل ظرفیت سه سد بزرگ استان نیز تمامی نیروهای امدادی در آماده‌باش هستند، عنوان کرد: با توجه به سرریز شدن آب این سدها نیز خوشبختانه تاکنون اتفاق خاصی گزارش نشده است و امیدوارم تمامی شهروندان از حضور در کنار رودخانه‌ها و حریم آن خودداری کنند و هشدارهای ستاد بحران استان هرمزگان را جدی بگیرند.

مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر هرمزگان همچنین در خصوص وقوع سیل در شهرستان جاسک بیان کرد: دو منزل دریکی از روستاهای جاسک نیز دچار آب‌گرفتگی شده بود که با تلاش نیروهای امدادی نیز مشکل برطرف شده و روستاهایی که در سیلاب سال گذشته در شهرستان جاسک گرفتار سیل شده بودند اکنون وضعیت مناسبی داشته اتفاق خاصی گزارش نشده است.

پسندیدم(0)نپسندیدم(0)
کلمات کلیدی: ، ،

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.