هم اکنون عضو کانال تلگرام بازخبر شوید
پاسخ روحانی به قالیباف و میرسلیم | ببینید استاندار هرمزگان: از نقطه‌ای نام برده می‌شود به معنی توهین نیست ۵۵ سال؛ میانگین سنی مبتلایان کرونا در ایران/پدیده سوگ ابراز نیافته در داغ دیدگان کووید۱۹ ۳۸۳۰۹ مبتلا و ۲۶۴۰ فوتی کرونا در کشور/۱۲۳۹۱ تن بهبود یافتند

سریال تلویزیونی آمریکایی که در آن شیوع کرونا پیش بینی شده بود+ فیلم

آنچه جهان امروز در حال تجربه آن است پیوندی بین این سریال و اپیدمی ناشی از ویروس در نوظهور کرونا « Covid-19» ایجاد می کند که قابل توجه است.

بازخبر / یک رسانه آمریکایی با پخش بخش هایی از یک سریال آمریکایی که این روزها در حال بازپخش است می گوید در این فیلم انتشار ویروس کرونا پیش بینی شده بود.

شبکه الحره در این باره گزارش داد که «رایان مک گری» یک پزشک آمریکایی در شهر لس آنجلس است که در سریال تلویزیونی که در سال ۲۰۱۱ از شبکه آمریکایی Netflix پخش شده، شیوع یک ویروس همه گیر را پیش بینی کرد و اکنون این پزشک بیشتر وقت خود را صرف معالجه افراد مبتلا به کرونا می کند.

این مقدمه سریال شش قسمتی است که با عنوان «همه گیر (همه گیر): چگونه می توان از شیوع بیماری جلوگیری کرد» مشاهده می کنید.

آنچه جهان امروز در حال تجربه آن است پیوندی بین این سریال و اپیدمی ناشی از ویروس در نوظهور کرونا « Covid-19» ایجاد می کند که قابل توجه است و اکنون برای مقابله با آن وضعیت اضطراری را در همه نقاط جهان اعلام می کنند.

 

پسندیدم(2)نپسندیدم(0)
کلمات کلیدی: ،

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.