هم اکنون عضو کانال تلگرام بازخبر شوید
اصلاح تابلوهای ترافیکی ورفع نقاط حادثه خیز سطح شهر عملکرد خوب واکسن “کووید-۱۹” آمریکایی‌ها در مراحل اولیه کشف کهکشانی که همانند کهکشان راه شیری به نظر می‌رسد مراقبت های بهداشت اولیه، اصلی حیاتی در دستیابی به سلامتی همگانی است
در نخستین روز تعطیلات آخر هفته و ۲۲ بهمن ثبت شد؛

ورود بیش از ۳۳ هزار گردشگر به جزیره قشم

رئیس کمیته آمار ستاد اجرایی خدمات سفر قشم گفت: در نخستین روز تعطیلات ویژه ۲۲ بهمن، ۳۳ هزار و ۱۳۶ گردشگر از سه مسیر زمینی، دریایی و هوایی وارد جزیره زیبای قشم شدند.

 بازخبر /  محمدرضا عباسی صبح امروز(۲۳ بهمن ماه) با اعلام این خبر در جمع خبرنگاران تصریح کرد: ۲۵ هزار و ۹۰۶ تن از گردشگران از طریق زمینی و با استفاده از وسایل نقلیه شخصی و عمومی با گذر از روی آب های نیلگون خلیج فارس وارد اسکله لافت در جزیره قشم شدند.
وی ادامه داد: این تعداد مهمان با ۷ هزار و ۹۳۸ دستگاه خودرو از روز گذشته تا بعدازظهر امروز (سه شنبه ۲۲ بهمن ماه) توسط ۲۲ دستگاه لندینگ کرافت (شناورهای حمل خودرو) وارد قشم شدند.
به گفته رییس کمیته آمار ستاد اجرایی خدمات سفر قشم، ۴ هزار و ۶۳۲ گردشگر هم از مسیر دریایی با شناورهای مدرن از اسکله شهید حقانی بندرعباس وارد اسکله شهید ذاکری شهر قشم شدند.
وی همچنین مسیر پروازی را مبدا سوم ورود گردشگر به قشم اعلام کرد و افزود: در این مدت دو هزار و ۵۹۸ گردشگر هم از چند فرودگاه کشورمان وارد فرودگاه بین المللی قشم شدند.
عباسی خاطرنشان کرد: تعطیلات آخر هفته در دو نوبت از بهمن ماه را فرصت مهمی برای آماده شدن کمیته های ۱۰ گانه ستاد اجرایی خدمات سفر قشم برای میزبانی از انبوه مهمانان و گردشگران نوروز ۹۹ است.

پسندیدم(0)نپسندیدم(0)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.