هم اکنون عضو کانال تلگرام بازخبر شوید
پس از چهارماه هرمزگان بدون فوتی کرونا تیم قایقرانی بانوان هرمزگان بر سکوی سوم کشور ایستاد جلوگیری از خروج ۴۰ هزار لیتر سوخت قاچاق در بندرعباس ایفای نقش مردم هرمزگان در بازسازی عتبات عالیات یک موهبت الهی است

وضعیت جوی و دریایی هرمزگان ناپایدار می شود/ شناورهای سبک از تردد خودداری کنند

کارشناس اداره کل هواشناسی هرمزگان گفت: با توجه به مواج شدن دریا از ساعات پایانی امشب در محدوده تنگه هرمز، شناورهای سبک از تردد دریایی خودداری کنند.

بازخبر /مجتبی حمزه نژاد  با بیان اینکه وضعیت جوی و دریایی هرمزگان از امشب تا پایان هفته ناپایدار خواهد بود، افزود:  طی ساعات صبح امروز در مناطق ساحلی و جزایر خلیج فارس مه صبحگاهی و به تدریج غبار محلی خواهیم داشت.

وی اظهار کرد: از ساعات بعدازظهر و شب در مناطق دریایی افزایش باد جنوب شرقی با سرعت ۴۰ کیلومتر در ساعت پیش بینی می‌شود که باعث مواج شدن دریا بویژه در نقاطی از تنگه هرمز خواهد شد.

کارشناس اداره کل هواشناسی هرمزگان خاطرنشان کرد: با توجه به مواج شدن دریا از ساعات شب در محدوده تنگه هرمز شناور‌های سبک از تردد دریایی خودداری کنند.

سی سی پور با اشاره به اینکه مواج بودن دریا تا ظهر دوشنبه با باد‌های جنوب شرقی و از سه شنبه با باد‌های شدید شمال غربی ادمه خواهد داشت، ادامه داد: روز‌های یکشنبه، دوشنبه و سه شنبه نیز با تاثیر موج ناپایدار در برخی مناطق استان بویژه نواحی مرکزی و شرقی بارندگی خواهیم داشت.

کارشناس اداره کل هواشناسی هرمزگان در پایان اضافه کرد: از لحاظ دمایی تا روز سه شنبه افزایش نسبی دمای کمینه و از سه شنبه تا پایان هفته کاهش محسوس دمای کمینه در استان پیش بینی می‌شود.

پسندیدم(0)نپسندیدم(0)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.