هم اکنون عضو کانال تلگرام بازخبر شوید
سه کشته بر اثر آتش سوزی یک منزل مسکونی در بندرعباس ایجاد دفتر تجاری مختص محصولات هرمزگان در قزاقستان ساخت اولین کشتی یخچال دار کشور در ایزوایکو زمان اعلام تعطیلی مدارس در فردای انتخابات مشخص شد
با حضور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی؛

سه دستگاه آمبولانس دریایی پیشرفته به ناوگان درمانی هرمزگان الحاق یافت

صبح امروز(۱۵ بهمن) با حضور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی سه دستگاه آمبولانس دریایی در بندر شهید رجایی به ناوگان درمانی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان ملحق شد.

بازخبر /رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان هرمزگان  افزود: ۳ دستگاه آمبولانس دریایی با اعتباری بالغ‌بر ۵۰ میلیارد تومان نیز صبح امروز به ناوگان درمانی و امدادی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان ملحق شد.

دکتر حسین فرشیدی با بیان اینکه با توجه به اهمیت اورژانس دریایی و نیاز دانشگاه به آمبولانس‌های مجهز جهت ارائه خدمات اورژانسی به بیماران در جزایر خلیج‌فارس سه دستگاه آمبولانس دریایی نیز امروز به آب انداخته شد، تصریح کرد: آمبولانس دریایی برای بخش درمان استان امری حیاتی است و امروز با حضور مقام عالی وزارت تحویل بخش درمان استان شد.

وی با اشاره به اینکه این شناورها قابلیت حرکت در شرایط بحرانی دریا را نیز دارد، اضافه کرد: امیدوارم با الحاق این سه شناور بتوانیم خدمت‌رسانی مطلوب‌تری به مردم جزایر هرمزگان ارائه دهیم.

این شناورها (آمبولانس‌های دریایی) مجهز به ICU  و تجهیزات کامل بیمارستانی هستند که در شرایط آب و هوایی نامناسب هم انتقال بیمار به مرکز استان در کوتاه‌ترین زمان امکان‌پذیر خواهد بود و می تواند پذیرای ۱۰ نفر باشد.

پسندیدم(0)نپسندیدم(0)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.