هم اکنون عضو کانال تلگرام بازخبر شوید
اصلاح تابلوهای ترافیکی ورفع نقاط حادثه خیز سطح شهر عملکرد خوب واکسن “کووید-۱۹” آمریکایی‌ها در مراحل اولیه کشف کهکشانی که همانند کهکشان راه شیری به نظر می‌رسد مراقبت های بهداشت اولیه، اصلی حیاتی در دستیابی به سلامتی همگانی است

آماده سازی ۹ بوستان جهت اسکان مسافران نوروزی

رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری بندرعباس گفت: ۹ بوستان در شهر بندرعباس با اجرای تمهیدات لازم آماده اسکان مسافران نوروزی می‌شود.

بازخبر /مصطفی خادم با اعلام این خبر از آماده‌سازی پارک‌ها و بوستان‌های سطح شهر به منظور اسکان مسافران نوروزی خبر داد و اظهار کرد: یکی از برنامه‌های شهرداری در راستای استقبال از مسافران نوروزی، آماده‌سازی پارک‌ها و بوستان‌های سطح شهر است.
وی افزود: ۹بوستان از جمله بوستان‌های خلیج‌فارس، ولایت، دولت، دباغیان، شب فاز یک، شب فاز دو، جهانگردی، کپشکن و گلها در شهر بندرعباس برای اسکان و استقرار مسافران در نظر گرفته شده است.
رییس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری بندرعباس گفت: رفع مشکلات و آماده‌سازی تأسیسات پارک‌های سطح شهر در آستانه سال نو، برای استقبال از نوروز ۹۹ در دستور کار شهرداری قرار دارد.
رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری بندرعباس خاطرنشان کرد: از نیمه‌های دی‌ماه، بازدیدهای مستمر از بوستان‌های محل اسکان صورت گرفته و مشکلات کنونی آنها پس از شناسایی، به منظور رفع در دستور کار قرار گرفته است.
خادم اذعان کرد: تعمیر، بازسازی و تنظیف سرویس‌های بهداشتی، بازپیرایی فضای سبز، گلکاری داخل پارک‌ها، رسیدگی و رفع نواقص سیستم روشنایی پارک‌ها، تعمیر آبخوری‌ها و شیرآلات و غیره در دستور کار قرار دارد.
وی بیان کرد: طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده و با آغاز عملیات آماده‌سازی پارک‌ها تا قبل از آغاز سال نو، تمام بوستان‌های محل اسکان مهیای میزبانی از مسافران نوروزی خواهد شد.
این مقام مسئول همچنین از در نظر گرفتن سه بوستان دیگر به عنوان رزرو جهت اسکان سرریز مسافران نوروزی خبر داد و عنوان کرد: امسال نیز، اسکان در حداقل یک بوستان ممنوع بوده و در تلاش هستیم یک بوستان دیگر نیز به همین شکل در اختیار گردشگران و شهروندان باشد.

پسندیدم(0)نپسندیدم(0)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.