هم اکنون عضو کانال تلگرام بازخبر شوید
کیش، پایلوت اجرای اینترنت ۵G در ایران وام مسکن جوانان ۴۰۰ میلیون تومان شد جزئیات اولین مناظره بایدن و ترامپ دارو و کالاهای اساسی را تا آخر سال با ارز ۴۲۰۰ تومانی تأمین می کنیم

یکه تازی نماینده هرمزگان در گروه الف مسابقات فوتسال کشور

تیم فوتسال بانوان انرژی برپارسیان در ادامه پیروزی های متوالی خود، در چهارمین دیدار دور گروهی مقابل تیم بانوان مریوان جشنواره گل به راه انداخت.

بازخبر /    از سری مسابفات گروه الف لیگ دسته یک فوتسال بانوان کشور که به میزبانی پارسیان و در سالن یادگار امام (ره) برگزار می شد، تیم فوتسال بانوان انرژی بر پارسیان که در سه دیدار اول خود، سه برد قاطع بدست آورده بود، عصر گذشته(۱۳ بهمن) موفق شد در یک بازی برتر و زیبا، با نتیجه قاطع ۸ بر ۱ تیم مریوان نماینده استان کردستان را شکست دهد.گل های بانوان انرژی بر پارسیان را در این دیدار فریده رهی(۵گل) و ملیحه نورالدینی(۳گل) به ثمر رساندند.
این تیم در پنجمین و آخرین دیدار دور گروهی خود امروز دوشنبه ۱۴ بهمن ماه در سالن یادگار امام (ره)به مصاف تیم صدرا تهران می رود.
این مسابقات باحضور تیم های فوتسال بانوان منطقه ویژه انرژی بر پارسیان، سون نوشهر، گوهر زمین سیرجان، صدرا تهران، نفت امیدیه وهیات فوتبال مریوان به میزبانی منطقه ویژه اقتصادی پارسیان برگزار می شود.

 

پسندیدم(0)نپسندیدم(0)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.