مزدا ۳ چینی در ایران عرضه می‌شود معوقات رتبه‌بندی معلمان چه‌زمانی پرداخت می‌شود؟ لکسوس هم می‌خواهد پیکاپ بسازد پیام های جداگانه ابراهیم رئیسی به پادشاه عربستان و محمد بن سلمان

حاجی آباد در صدر بارندگی های هرمزگان/شناورهای سبک از تردد دریایی خودداری کنند

کارشناس اداره کل هواشناسی هرمزکان گفت: شهرستان‌های حاجی آباد با ۵۷.۱ میلی متر در صدر بارندگی های دو روز گذشته استان هرمزگان قرار دارد.

بازخبر مرضیه سی سی پور افزود: بیشترین بارندگی طی دو روز گذشته در استان هرمزگان به ترتیب در شهرستان‌های حاجی آباد با ۵۷.۱ میلی متر، سردشت بشاگرد ۴۴.۳، سیریک ۴۴، میناب ۴۳.۹ و بندرعباس ۴۲.۱ میلی متر بود.
وی اضافه کرد: امشب در مناطق دریایی تنگه هرمز وزش باد نسبتاً شدید جنوب غربی پیش بینی می‌شود.
کارشناس اداره کل هواشناسی استان بیان کرد: سرعت وزش باد به ۴۵ کیلومتر بر ساعت و ارتفاع موج به ۱۸۰ سانتی متر می‌رسد.

سی سی پور با بیان اینکه با خروج کامل سامانه بارشی از استان، امروز از میزان ابرناکی در آسمان استان کاسته شده و پدیده امروز وزش باد در مناطق دریایی خواهد بود، اضافه کرد: از لحاظ دمایی با توجه به افت محسوس دمای کمینه طی امروز، در غالب نقاط استان شاهد ماندگاری هوای نسبتا سرد و در برخی نقاط استان  تا اواسط هفته جاری کاهش ۱ تا ۳ درجه ای  دما نیز پیش بینی می شود.

وی در پایان توصیه کرد با توجه به وقوع باد نسبتاً شدید در ساعات شب و همچنین مد دریا به ویژه در محدوده تنگه هرمز، شناورهای سبک از تردد دریایی خودداری کنند و تمهیدات لازم در بنادر استان صورت گیرد.

پسندیدم(0)نپسندیدم(0)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *