هم اکنون عضو کانال تلگرام بازخبر شوید
تشکیل قرارگاه پدافندی کروناویروس درناجا/ بازداشت ۳ تن که رعب و وحشت درمورد کرونا ایجاد می‌کردند آخرین آمارهای کروناویروس در کشور؛ ۹۵ مبتلا و ۱۵ فوتی هزینه ماهانه زندگی کارگران به ۵ میلیون تومان نزدیک شد یک مورد کرونا در هرمزگان مثبت اعلام شد

آغاز موج بارشی در هرمزگان/ ترددهای دریایی با احتیاط صورت گیرد

کارشناس اداره کل هواشناسی استان هرمزگان گفت: از امروز (۳۰ دی‌ماه) تا روز چهارشنبه (دوم بهمن‌ماه) در استان هرمزگان بارش پراکنده پیش‌بینی می‌شود.

مرضیه سی‌سی پور اظهار کرد: از امروز (۳۰ دی‌ماه) تا روز چهارشنبه (دوم بهمن‌ماه) در استان هرمزگان بارش پراکنده پیش‌بینی می‌شود.

وی افزود: امروز با عبور موج بارشی ضعیف در ساعات بعدازظهر در برخی نقاط شرقی و شمالی استان افزایش ابر و بارش پراکنده باران دور از انتظار نخواهد بود.

کارشناس اداره کل هواشناسی استان هرمزگان ادامه داد: همچنین در ساعات بعدازظهر امروز در جزایر غربی استان افزایش بادهای شمال غربی خواهیم داشت و در مناطق جنوبی و غربی جزایر کیش و لاوان سرعت باد به ۴۰ کیلومتر بر ساعت خواهد رسید.

سی‌سی پور تصریح کرد: توصیه می‌شود شناورهای سبک از تردد دریایی به این مناطق خودداری کنند و ترددهای دریایی بااحتیاط صورت گیرد.

وی با اشاره به اینکه ازلحاظ دمایی نیز امروز افزایش نسبی دما در استان پیش‌بینی می‌شود، خاطرنشان کرد: فردا سه‌شنبه و روز چهارشنبه نیز در برخی نقاط بارش پراکنده خواهیم داشت، اما از اواخر چهارشنبه و طی روز پنجشنبه (سوم بهمن‌ماه) با تأثیر یک موج بارشی در اکثر نقاط استان بارندگی پیش‌بینی می‌شود.

پسندیدم(0)نپسندیدم(0)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.