هم اکنون عضو کانال تلگرام بازخبر شوید
کیش، پایلوت اجرای اینترنت ۵G در ایران وام مسکن جوانان ۴۰۰ میلیون تومان شد جزئیات اولین مناظره بایدن و ترامپ دارو و کالاهای اساسی را تا آخر سال با ارز ۴۲۰۰ تومانی تأمین می کنیم

از احتمال رگبار باران و مواج شدن دریا تا وزش باد شدید و ماندگاری هوای سرد در هرمزگان

کارشناس اداره کل هواشناسی استان هرمزگان از رگبار باران و رعدوبرق و وزش باد نسبتاً شدید و مواج شدن دریا در مناطق دریایی و وزش باد شدید و ماندگاری هوای نسبتاً سرد در مناطق شرقی و مرکزی استان در سه روز آینده خبر داد.

 بازخبر / مرضیه سی سی پور اظهار کرد: بررسی نقشه‌های هواشناسی نشان‌دهنده  تأثیر سامانه ناپایدار جوی در جنوب کشور است که سبب ناپایداری جوی و دریایی در برخی نقاط استان هرمزگان  خواهد شد.

وی افزود:  از ظهر سه‌شنبه (۲۴ دی‌ماه) تا اوایل چهارشنبه (۲۵ دی‌ماه) رگبار باران و رعدوبرق در جزایر خلیج‌فارس، تنگه هرمز و دریای عمان و همچنین وزش باد شدید شمال غربی (۴۰-۳۶کیلومتر در ساعت ) و مواج شدن خلیج‌فارس تا ۱۵۰ سانتیمتر پیش‌بینی می‌شود.

کارشناس اداره کل هواشناسی استان هرمزگان تصریح کرد: در روز چهارشنبه (۲۵ دی‌ماه) باد شدید شمال شرقی (۴۲-۳۶ کیلومتر در ساعت) در مناطق شرقی و مرکزی استان، تنگه هرمز، جزایر شرقی خلیج‌فارس و دریای عمان و مواج شدن دریا به‌ویژه تنگه هرمز تا ۱۸۰ سانتیمتر پیش‌بینی می‌شود.

سی‌سی پور ادامه داد: در روز پنجشنبه (۲۶ دی‌ماه) باد نسبتاً  شدید شمال شرقی (۳۶ کیلومتر در ساعت) در مناطق شرقی و مرکزی استان، تنگه هرمز و دریای عمان  و مواج شدن دریا تا ۱۲۰ سانتیمتر پیش‌بینی می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: در مناطق دریایی  رگبار باران و رعدوبرق و وزش باد نسبتاً شدید  و مواج شدن دریا و در مناطق شرقی و مرکزی استان وزش باد شدید و ماندگاری هوای نسبتاً سرد را خواهیم داشت ازاین‌رو توصیه می‌شود تمهیدات لازم در خصوص ایمنی سفرهای دریایی  صورت پذیرد.

پسندیدم(0)نپسندیدم(0)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.