هم اکنون عضو کانال تلگرام بازخبر شوید
هرمزگان نگران تر از قبل/هر آنچه از “پشه آئدس” باید بدانید مرادی: باید سالیانه یک میلیون اشتغال زایی داشته باشیم بچه دار شدن ۲۰۰ زوج نابارور در مرکز درمان ناباروری هرمزگان اعطای ۲۲ دستگاه کانکس به مدارس مناطق زلزله زده هرمزگان

کرایه ناوگان حمل و نقل عمومی درون شهری بندرعباس افزایش نیافته است

رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری بندرعباس گفت: تا اطلاع ثانوی، هیچ گونه تغییری در نرخ کرایه حمل و نقل عمومی نخواهیم داشت.

بازخبر / رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری بندرعباس گفت: تا اطلاع ثانوی، هیچ گونه تغییری در نرخ کرایه حمل و نقل عمومی نخواهیم داشت.

سعید حسینی‌پور با اشاره به اجرایی شدن طرح مدیریت مصرف سوخت تاکسی و نحوه سهمیه اختصاصی در این حوزه، اظهار کرد: سهمیه تعلق گرفته تاکسی‌های بنزینی ماهانه ۴۰۰ لیتر و تاکسی‌های گازسوز ماهانه ۲۰۰ لیتر اختصاص یافته است.
حسینی‌پور خاطرنشان کرد: با افزایش قیمت بنزین، مردم و شهروندان بیشتر به سمت استفاده از حمل و نقل عمومی سوق داده می‌‍شوند که نباید با فزایش نرخ کرایه‌ها مردم را از حمل و نقل عمومی دور کنیم.
وی با اشاره به اینکه در همین راستا، در حال حاضر افزایش نرخ کرایه تاکسی و اتوبوس را به بهانه افزایش نرخ بنزین نخواهیم داشت، افزود: با توجه به تخصیص سهمیه سوخت به تاکسی‌ها، از رانندگان محترم درخواست می‌گردد ضمن ارایه خدمات مناسب، از هرگونه افزایش کرایه خارج از چارچوب قانونی جدا خودداری کنند.
رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر گفت: بعد از اعلام رسمی افزایش نرخ بنزین، بازدیدهای میدانی از خطوط تاکسی و نظارت مستقیم بر نحوه عملکرد آنان بعمل آمده و گفتگوی با شهروندان برای رفع مشکلات ایاب و ذهاب آنان در نقاط مختلف شهر توسط این سازمان انجام شده است.
این مقام مسئول تصریح کرد: مدیریت و مجموعه بازرسی سازمان حمل و نقل به طور مستمر و با جدیت تمام کار نظارت و بازرسی خود را بر ناوگان حمل و نقل عمومی برای ارائه خدمات بهتر به شهروندان انجام می‌دهند.
به گزارش ایسنا، شهروندان گرامی از طریق سامانه پیامکی ۳۰۰۰۷۶۱۷۶۱ می توانند به طور مستقیم با سازمان در ارتباط باشند.

پسندیدم(0)نپسندیدم(0)
کلمات کلیدی: ، ،

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.