هم اکنون عضو کانال تلگرام بازخبر شوید
ترکیب ماراتن سیاسی ۹۸/اصولگرایان ۵۱ درصد، اصلاح‌طلبان ۳۸ درصد ممنوعیت عرضه قلیان در ساحل بندرعباس بانوان هندبالیست آذرخش از صعود بازماندند ناکامی تیم بسکتبال باویلچر هرمزگان

اختصاص ۴۸ میلیارد ریال تسهیلات مشاغل خانگی به هرمزگان

سرپرست مدیریت کارآفرینی و اشتغال اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان گفت: در سال جاری ۴۸ میلیارد ریال تسهیلات قرض‌الحسنه به بخش مشاغل خانگی استان اختصاص داده شده است.

  بازخبر / علیرضا حیدری پوری در جمع خبرنگاران اظهار کرد: این تسهیلات تا سقف۵۰۰ میلیون ریال به کارآفرینان، دارندگان مجوزهای پشتیبانی و افراد مستقل که طرح آن‌ها منطبق بر ظرفیت‌ها و اولویت‌های استان و مورد تائید دستگاه‌های اجرایی ذی‌ربط بوده و آماده ورود به بازار کار می‌باشند، پرداخت می‌شود.

وی ابراز امیدواری کرد که تا پایان سال، میزان تسهیلات  اختصاصی حوزه مشاغل خانگی افزایش یابد.

سرپرست مدیریت کارآفرینی و اشتغال اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان افزود: سال گذشته ۱۹۳ میلیارد ریال تسهیلات از محل اعتبار سال ۹۷ به مشاغل خانگی اختصاص داده شده است که  تاکنون بیش از ۱۷۲ میلیارد ریال به بیش از  ۲ هزار طرح پرداخت شده است.

حیدری پوری خاطرنشان کرد: امروزه مشاغل خانگی زودبازده و کسب‌وکارهای خانگی به‌عنوان راهکاری مهم برای خوداشتغالی و ایجاد اشتغال و درآمد به‌حساب می‌آیند.

پسندیدم(0)نپسندیدم(0)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.