برنامه هفتم توسعه این گروه از جامعه را کاملا فراموش کرد؟ طالبان در مناقشه قراباغ طرف باکو را گرفت تحلیل فواد ایزدی از احتمال توافق ایران و آمریکا/اروپا ژست‌ خود را کنار گذاشته است قول نخست وزیر ژاپن به رئیسی درباره پول های بلوکه شده /بازرسان آژانس که اعتمادی به آنها نیست بازگردانده می شوند /به مصر پیام داده ایم

هرمزگان در صدر تولید قیر در کشور/فعالیت ۱۹ واحد تولیدی در زمینه تولید قیر

هرمزگان با سهم تولید ۵۵ درصدی در حوزه قیر، رتبه نخست تولید در کشور را به خود اختصاص داده است.

 بازخبر  / رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان در این خصوص گفت: هرمزگان با سهم تولید ۵۵ درصدی در حوزه قیر، رتبه نخست تولید در کشور را به خود اختصاص داده است.

خلیل قاسمی با بیان اینکه هرمزگان ۱۹ واحد تولیدی فعال در زمینه تولید قیر دارد، اظهار کرد: طی سال گذشته دو میلیون و ۳۸۵ هزار تن تولید واقعی قیر توسط این واحد‌ها صورت گرفته است که ۹ درصد نسبت به مدت مشابه سال ۹۶ افزایش داشته است.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان اضافه کرد: در پارسال بیش از دو میلیون تن قیر به ارزش ۷۰۰ میلیون دلار صادر شد که در مقایسه با مدت مشابه سال قبل ۲۰ درصد در ارزش دلاری، رشد داشته است.

قاسمی عنوان کرد: بیش از ۶۱ درصد از صادرات قیر کشور توسط استان هرمزگان انجام می‌شود که این میزان ۶ درصد کل صادرات قیر در دنیاست.

پسندیدم(1)نپسندیدم(0)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *