مقایسه خط چشم دائم با شید چشم فایروال چیست؟ آشنایی با انواع فایروال و بهترین برندهای موجود در بازار لیست بهترین موسسه حسابداری در تهران درآمد تعمیرات موبایل در ایران و خارج
عضو کمیسیون عمران مجلس تأکید کرد:

هاشمی تختی : احتمال خطرات جانی برای مردم به دلیل فرسودگی هواپیمای کشور

عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: فرسودگی ناوگان هوایی کشور هرروز خطر جانی برای مسافران را در پی دارد ازاین‌رو باید هرچه سریع‌تر اقداماتی در این راستا صورت بگیرد.

بازخبر به نقل از ایسنا،حسین هاشمی تختی نژاد در جمع خبرنگاران با اشاره به نقص فنی چندین هواپیما طی هفته‌های اخیر، افزود: تکرار چنین حوادثی نشان از ضرورت نوسازی ناوگان حمل‌ونقل هوایی کشور دارد.

نماینده مردم بندرعباس،قشم،بندر خمیر،حاجی‌آباد و ابوموسی در مجلس شورای اسلامی با ضرورت نوسازی ناوگان هوایی کشور در جهت تأمین امنیت جانی مسافران، خاطرنشان کرد: با توجه به محدودیت‌های پیش روی کشور و همچنین بدعهدی دو شرکت بوئینگ و ایرباس برای تحویل هواپیما به ایران باید راهکار دیگری برای جبران فرسودگی ناوگان حمل‌ونقل هوایی در نظر گرفته شود.

این نماینده مردم در مجلس دهم، تصریح کرد: خرید قطعات برای نوسازی ناوگان هوایی در شرایط فعلی کشور بهترین راهکاری است که می‌تواند از حجم حوادث احتمالی در پروازها بکاهد.

هاشمی تختی بابیان اینکه در موضوع خرید هواپیما اعتماد مجدد به غرب منطقی نیست، اذعان کرد: در شرایط فعلی باید با خرید قطعات هواپیماها تا حدودی نوسازی ناوگان را انجام داده تا در فرصت مناسب نسبت به خرید هواپیما اقدام شود.

وی با اشاره به اینکه ادامه روند فعلی در فرسودگی ناوگان هوایی نسبت استفاده از آن در کشور را به‌شدت کاهش خواهد داد، اضافه کرد: فرسودگی ناوگان هوایی کشور هرروز خطر جانی برای مسافران را در پی دارد ازاین‌رو باید هرچه سریع‌تر اقداماتی در این راستا صورت بگیرد.

این نماینده مجلس دهم تأکید کرد: کشورهای مدعی حقوق بشر باید بدعهدی کشورهای غربی درفروش هواپیما به ایران را پیگیری کنند؛ زیرا این موضوع به‌طور مستقیم باجان افراد در ارتباط است.

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی، در پایان خواستار پیگیری دولت نسبت به تخصیص اعتبارات کارآمد روند نوسازی ناوگان هوایی کشور شد.

پسندیدم(1)نپسندیدم(0)
کلمات کلیدی: ، ،

1 نظر برای “هاشمی تختی : احتمال خطرات جانی برای مردم به دلیل فرسودگی هواپیمای کشور”

  1. علیرضا گفت:

    همه ی هواپیماها از رده واقعا خارجه

    پسندیدم(0)نپسندیدم(0)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *