مقایسه خط چشم دائم با شید چشم فایروال چیست؟ آشنایی با انواع فایروال و بهترین برندهای موجود در بازار لیست بهترین موسسه حسابداری در تهران درآمد تعمیرات موبایل در ایران و خارج

آخوندی : در خدمت مردم برای توسعه زیرساخت‌های گردشگری هستیم/ احداث ۴۹ بندر چندمنظوره با اعتبار ۵۱۰ میلیارد تومان

وزیر راه و شهرسازی با اشاره به اینکه ۴۹ بندر چند منظور با اعتبار ۵۱۰ میلیارد تومان در حال ساخت است، گفت: توریسم و گردشگری به محور توسعه در جزایر کیش، قشم،‌ هنگام و هرمز تبدیل شده است و وزارت راه و شهرسازی در خدمت مردم برای توسعه زیرساخت‌های گردشگری است.

 بازخبر / وزیر راه و شهرسازی با اشاره به اینکه ۴۹ بندر چند منظور با اعتبار ۵۱۰ میلیارد تومان در حال ساخت است، گفت: توریسم و گردشگری به محور توسعه در جزایر کیش، قشم،‌ هنگام و هرمز تبدیل شده است و وزارت راه و شهرسازی در خدمت مردم برای توسعه زیرساخت‌های گردشگری است.
به گزارش ایسنا، منطقه خلیج فارس، عباس آخوندی امروز در حاشیه بهره برداری از چند طرح توسعه‌ای و محرومیت‌زدایی در جنوب کشور در جمع خبرنگاران گفت: برای فعال شدن بنادر کوچک در کنار بنادر بزرگ همچون بندر شهید رجایی، ‌۴۹ بندر چندمنظوره با اعتبار ۵۱۰ میلیارد تومان در حال احداث است.
وی افزود: از این تعداد ۲۹ بندر چندمنظوره در استان هرمزگان قرار دارد.
وی با اشاره به این نکته که بنادر فوق کمک موثری در جهت افزایش درامدهای محلی و ایمنی و ارتقا خدمات دارند،‌ گفت: برای ایام نوروز، ۹ اسکله نصب‌سریع را در حال ساخت داریم که تا پایان سال ۷ اسکله آن به بهره‌برداری می‌رسد.
عضو کابینه دولت دوازدهم تصریح کرد: امدواریم بتوانیم علاوه بر بحث بار در خلیج فارس و بنادر جنوبی به حمل‌ونقل مسافری توجه ویژه‌تری شود.
آخوندی خاطرنشان کرد: توریسم و گردشگری به محور توسعه در جزایر کیش، قشم،‌ هنگام و هرمز تبدیل شده است و وزارت راه و شهرسازی در خدمت مردم برای توسعه زیراخت‌های گردشگری است.

 

پسندیدم(0)نپسندیدم(0)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *