مقایسه خط چشم دائم با شید چشم فایروال چیست؟ آشنایی با انواع فایروال و بهترین برندهای موجود در بازار لیست بهترین موسسه حسابداری در تهران درآمد تعمیرات موبایل در ایران و خارج

صادرات نفت به کره جنوبی ۲ برابر شد

آمارهای گمرک کره جنوبی نشان می‌دهد که در ماه آگوست امسال نسبت به سال گذشته واردات نفت خام این کشور از ایران دو برابر شده است.

 باز خبر,به گزارش فارس به نقل از رویترز، در حالی که تهران بعد از لغو تحریم‌ها به دنبال افزایش تولید نفت خود به میزان قبل از تحریم‌ها است، صادرات نفت این کشور به کره جنوبی در ماه آگوست امسال دو برابر شده است.
آمارهایی که گمرک کره جنوبی امروز منتشر کرد حاکی از این است که سئول در ما اگوست ۱٫۱ میلیون تن معادل ۲۶۰ هزار و ۷۷۰ بشکه در روز از ایران نفت وارد کرده است. در حالی که این رقم در مشابه سال گذشته ۵۵۲ هزار و ۷۱۰ تن بوده است.
به نظر می‌رسد در ادامه تلاش ایران برای افزایش سهم خود از بازار، صادرات نفت به کشورهای منطقه هم افزایش یافته است. کشورهای عضو اوپک و غیراوپک قرار است در حاشیه نشست آژانس انرژی بین‌المللی که ۲۶ تا ۲۸ سپتامبر در الجزیره برگزار می‌شود نشستی داشته باشند. در این نشست تلاش می‌شود تا تولید کشورها تعدیل شود تا قیمت در بازار افزایش یابد.
پسندیدم(1)نپسندیدم(0)
کلمات کلیدی:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *