مقایسه خط چشم دائم با شید چشم فایروال چیست؟ آشنایی با انواع فایروال و بهترین برندهای موجود در بازار لیست بهترین موسسه حسابداری در تهران درآمد تعمیرات موبایل در ایران و خارج

حزب‌الله جنایات داعش در روز عید قربان را محکوم کرد

حزب الله لبنان با صدور بیانیه ای جنایات داعش در روز عید قربان را محکوم کرد.

 باز خبر,به گزارش ایسنا، به نقل از سایت شبکه خبری المنار، در بیانیه حزب الله لبنان آمده است: ما جنایت هولناکی که گروه تروریستی داعش در روز عید قربان مرتکب شدند محکوم می کنیم.این گروه تروریستی اقدام به سر بریدن و سلاخی و مثله کردن اجساد قربانیان خود در روز عید قربان کردند.

در این بیانیه تاکید شده است: این جنایت وحشتناک بدترین نوع جنایتها به شمار می آید که انسانیت را حقیر کرده و تاریخ شاهد وقوع چنین جنایتی نبوده است.

در ادامه این بیانیه آمده است: هر عقل و منطق و احساسی این جنایت را محکوم می کند و این اقدام ضد دین اسلام و تمام ادیان جهان است و در واقع ضد انسانیت و بشریت است.هیچ کلمه و عبارتی نمی تواند این اقدامات وحشیانه را محکوم کند.

در این بیانیه عنوان شده است: سکوت مرگباری که تمام جهان اسلام و نهادها و افراد مختلف را در برگرفته و شاهد اتخاذ هیچ موضع جدی در قبال قاتلان متوحش نیستیم در واقع به معنی مشارکت در این جنایتهای هولناک است.

پسندیدم(1)نپسندیدم(0)
کلمات کلیدی:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *