چرا ویزای استارتاپ کانادا؟ چرا وزارت بهداشت بر سبوس‌دار کردن «نان» تاکید دارد؟ یک عامل عجیب که خطر ابتلا به آلزایمر را افزایش می‌دهد ۵ عادت غذایی مؤثر برای مبارزه با التهاب

پاکزاد : در دولت یازدهم برای سرمایه‌گذار فرش قرمز پهن می‌کنیم

مدیرکل جذب و حمایت از سرمایه‌گذاری استانداری هرمزگان با بیان اینکه در دولت یازدهم برای سرمایه‌گذار فرش قرمز پهن می‌کنیم، اضافه کرد:‌ تنها راه رونق اقتصادی و سرمایه‌گذاری در کشور اعتماد و تکیه و باور مردم و بخش خصوصی است.

بازخبر به نقل از ایسنا ،مدیرکل جذب و حمایت از سرمایه‌گذاری استانداری هرمزگان با بیان اینکه در دولت یازدهم برای سرمایه‌گذار فرش قرمز پهن می‌کنیم، اضافه کرد:‌ تنها راه رونق اقتصادی و سرمایه‌گذاری در کشور اعتماد و تکیه و باور مردم و بخش خصوصی است کما اینکه همگان به خوبی می‌دانند حضور ایرانیان امروز سبب تاثیرات شگرفی در رونق کشورهای همسایه در جنوب و شمال شده است.

مسعود پاکزاد در کنفرانس پیش بینی اقتصاد ایران و توصیه‌های سرمایه‌گذاری که در بندرعباس برگزار شد، ضمن تبریک هفته دولت و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر، بیان داشت: همانطور که مقام معظم رهبری نیز فرمودند هرمزگان را می‌توان به عنوان ایران کوچک نام نهاد چرا که این استان تمامی نعمت‌ها و استعدادهای خدادادی را در اختیار دارد.

وی با بیان اینکه از هشت هزار میلیارد تومان درآمد سال ۹۳ گمرکات کشور ۵ هزار میلیارد تومان آن در هرمزگان وصول شده است، افزود: امروز به مدد دولت تدبیر و امید، هرمزگان به نسبت استعدادهایش دیده شده است به نحوی که ما در شرق استان هفت پروژه عظیم و در غرب نیز هفت پروژه دیگر را خواهیم داشت.

مدیرکل جذب و حمایت از سرمایه‌گذاری استانداری هرمزگان اضافه کرد: در غرب و شرق استان چندین پروژه را با هدف تمرکززادیی از سرمایه‌گذاری در مرکز استان در دست اجرا و راهبری داریم.

پاکزاد با بیان اینکه در دولت یازدهم برای سرمایه‌گذار فرش قرمز پهن می‌کنیم، اضافه کرد:‌ تنها راه رونق اقتصادی و سرمایه‌گذاری در کشور اعتماد و تکیه و باور مردم و بخش خصوصی است کما اینکه همگان به خوبی می‌دانند حضور ایرانیان امروز سبب تاثیرات شگرفی در رونق کشورهای همسایه در جنوب و شمال شده است.

وی تصریح کرد: دولت در بعد سرمایه‌گذاری نگاهی واقعی و حقیقی دارد و در این راه منکر مشکلات و چالش‌ها نیز نیست و از همین رو به دنبال راهکارها برای رفع مسائل است.

پاکزاد با بیان اینکه دستاوردهایی همانند برجام شرایط را برای سرمایه‌گذاری در کشور تسهیل کرده است، اضافه کرد: بازنگری و اصلاح قوانین و مقررات، امنیت سرمایه گذاری، ارائه تسهیلات، کاهش بروکراسی اداری، و ایجاد مشوق‌ها از جمله اهرم‌ها و مولفه‌های مهم در امر جذب سرمایه‌‌ها و سرمایه‌گذارهاست.

شایان ذکر است؛ کنفرانس یک روزه پیش بینی اقتصاد ایران و فرصت های سرمایه گذاری با همت خانه کیفیت ایرانیان و اداره کل سرمایه گذاری استانداری هرمزگان در محل هتل همای بندرعباس برگزار شد

پسندیدم(2)نپسندیدم(0)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *